Obavještenje za javnost 8.10.2022. godine

I

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom nazivom Sredstva geopolitike, kandidata mr. Dušana Tuvaljevića, studenta doktorskih studija na Fakultetu političkih nauka, studijski program Politologija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta 72-74.

II

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom nazivom Primijenjena teorija brida u oblikovanju skulpture i njezin utjecaj na vizualnu percepciju recipijenta, mr. Damira Markulina, studenta doktorskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Pedagogija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta 72-74.