Obavještenje za javnost 26.10.2024. godine

I

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom Globalna informacijska struktura, kandidata Zorana Svitlice, studenta magistarskih studija na Tehničkom fakultetu, studijski program Saobraćaj, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta bb.

II

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom Savremena nastava kroz implementaciju i korištenje interneta u pripremi nastave matematike, kandidatkinje Marine Vrabčenjak, studentice magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Matematika i fizika, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta bb.

III

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom Automatizacija procesa rangiranja komasacionih projekata: Studija slučaja južnobački okrug, kandidata Vladimira Bogdanovića, studenta magistarskih studija na Tehničkom fakultetu, studijski program Geodezija, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta bb.