Obavještenje za javnost 15.06.2024. godine

I

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom Značaj primjene tehnecijuma – 99m u nuklearnoj medicini,  kandidatkinje Jovane Cvjetković, studentice magistarskih studija na Fakultetu za medicinu, farmaciju i zdravstvo, studijski program Radiologija, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta bb.

II

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom Portfolio u sistemu vrednovanja u osnovnoškolskoj nastavi, kandidatkinje Lane Babić, studentice magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Razredna nastava, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta bb.

III

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom Analiza bezbednosti saobraćaja na području grada Loznice, kandidatkinje Nevene Veljović, studentice magistarskih studija na Tehničkom  fakultetu, studijski program Saobraćaj, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta bb.