Obavještenje za javnost 07.06.2018. godine

I

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom Značaj i uloga autoškola u povećanju bezbjednosti saobraćaja, kandidata Joze Briskovića, studenta magistarskih studija na Tehničkom fakultetu, studijski program Bezbjedost u saobraćaju, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

II

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom Vanjska politika Europske unije, kandidata Borisa Rozića, studenta magistarskih studija na Fakultetu političkih nauka, studijski program Politologija, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

III

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom Spinalna mišićna atrofija tip 1 – novi pristup rehabilitaciji, kandidatkinje Jasne Gopo, studentice magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Fizioterapija i radna terapija, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

IV

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom Schwarzschildove crne rupe, kandidatkinje Enise Đerzić, studentice magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Matematika i fizika, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.