Obavještenje za javnost 02.07.2022. godine

I

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom Ocjenjivanje učenika, kandidata Dražena Aleksića, studenta magistarskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Pedagogija, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

II

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom Uticaj elektronskog bankarstva na zadovoljstvo klijenata banke, kandidata Petra Ignjića, studenta magistarskih studija na Ekonomskom fakultetu, studijski program Opšti smjer, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

III

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom Specifičnosti investicionih ulaganja i njihove perspektive u BiH, kandidatkinje Senade Jahić, studenta magistarskih studija na Ekonomskom fakultetu, studijski program Opšti smjer, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.