Prof. dr Darko Manjenčić i Jovana Cvjetković prezentovali i odbranili rad na drugom Međunarodnom simpozijumu o biotehnologiji

Na Agronomskom fakultetu u Čačku održan je drugi Međunarodni simpozijum o biotehnologiji na kome je predstavljeno 80 naučno istraživačkih radova u sedam sekcija iz oblasti agronomije i biotehnologije. Novinu na ovogodišnjem simpozijumu predstavlja nutricionizam koji se pojavljuje paralelno sa uvođenjem istoimenog studijskog programa na Agronomskom fakultetu od naredne akademske godine .

Profesor dr Darko Manjenćić i naša studentica Jovana Cvjetković su prezentovali i odbranili rad sa najvećom ocjenom.