Predsjednik Upravnog odbora Evropskog univerziteta dr. Nedeljko Stanković sa ekipom vrhunskih karatista iz Srbije boravio u Americi

Karatethumb

KaratethumbPredsjednik Upravnog odbora Evropskog univerziteta dr. Nedeljko Stanković bio je sa ekipom vrhunskih karatista iz Srbije u Americi na turniru “Otvoreno prvenstvo Amerike u karateu”. Ovom prilikom Stanković je održao više seminara u Njujorku i Majamiju. Bio je član više komisija za polaganje za majstorksa zvanja od 1. do 8. dana. I sam je položio za majstorko zvanje shi soke 9. dan. Gospodin Stanković je podpredsjednik Karate federacije Evrope (GFK) i predsjednik Karate saveza Austrije.