POČETAK AKADEMSKE 2014/15. GODINE

podjela2

POČETAK AKADEMSKE 2014/15. GODINE

podjela2U velikom amfiteatru Evropskog univerziteta u utorak 07.10.2014.godine upriličena je dodjela indeksa brucošima.

Ovaj događaj je uveličao veliki broj gostiju iz javnog i privrednog života Brčko distrikta, među kojima ističemo predsjednika Skupštine Brčko distrikta Đorđa Kojića, šeficu Odjeljenja za zdravstvo i ostale usluge mr. Anđu Nikolić, šefa Odjeljenja za javni registar mr. Sinišu Milića, zastupnike u Skupštini Seada Softića i Slobodanku Ćurčić, direktora JZU Zdravstvenog centra Brčko dr. Nihada Šibonjića, šefa Pododjeljenja za srednje obrazovanje Slavoljuba Bašića, i druge goste.

U svom obraćanju prisutnima gospodin Kojić se posebno zahvalio Univerzitetu što je omogućeno besplatno školovanje za preko 300 brucoša sa područja Distrikta. Takođe je naglasio da je siguran da će Evropski univerzitet biti rasadnik znanja mladih.

podjela1

Na Evropskom univerzitetu studira 2.180 studenata iz Bosne i Hercegovine i okruženja.

Studentima Evropskog univerziteta želimo mnogo uspjeha u predstojećoj akademskoj godini.

20141009 090922

VIDEO PRILOG