Oglas za upis kandidata za pohađanje Programa dopunskog psihološko-pedagoškog i metodičkog obrazovanja

08

08Evropski univerzitet vrši upis kandidata za pohađanje Programa dopunskog psihološko-pedagoškog i metodičkog obrazovanja.

Program je namijenjen za dopunsko psihološko-pedagoško i metodičko obrazovanje:1) saradnicima u nastavi – asistentima; 2)nastavnicima koji izvode stručno-teorijsku nastavu u srednjim školama, i 3) nastavnicima praktične nastave (V stepen, VKV majstori) i drugim saradnicima u nastavi u osnovnim i srednjim školama.

Pri upisu kandidat popunjava prijavu za pohađanje programa dopunskog psihološko-pedagoškog i metodičkog obrazovanja na obrascu PDO.

Uz prijavu, kandidati su dužni da prilože: 1) ovjerenu kopiju odgovarajuće diplome; 2) kopiju lične karte, i 3) dokaz o uplati naknade za sticanje dopunskog psihološko-pedagoškog i metodičkog obrazovanja u iznosu od 600,00 KM.

Izvođenje nastave i polaganje ispita vrši se prema Programu dopunskog psihološko-pedagoškog i metodičkog obrazovanja.

Upis kandidata vrši se do 28.02.2015. godine, a nastava će se izvoditi tokom marta mjeseca, o čemu će prijavljeni kandidati biti blagovremeno obaviješteni.

Program će realizovati Pedagoški fakultet, prema utvrđenom rasporedu koji će biti prilagođen prijavljenim kandidatima.

Obrazac PDO – Prijava za pohađanje programa dopunskog psihološko-pedagoškog i metodičkog obrazovanja