Odjeljenje za obrazovanje potvrđuje da je zahtjev za akreditaciju Evropskog univerziteta u postupku rješavanja od strane nadležnih organa

Odjeljenje za obrazovanje je dana 16.04.2019. godine proslijedilo Agenciji za razvoj visokog obrazovanja i osiguranje kvaliteta BiH Zahtjev za akreditaciju Evropskog univerziteta Brčko distrikta, kao i prijedlog članova Komisije stručnjaka. Dana 20.05.2019. godine Odjeljenje za obrazovanje je uputilo i dopunu prijedloga za imenovanje članova Komisije, Agenciji za razvoj visokog obrazovanja i osiguranje kvaliteta BiH.

Odjeljenje potvrđuje da je zahtjev za akreditaciju Evropskog unvierziteta u postupku rješavanja od strane nadležnih organa, kako Agencije za osiguranje kvaliteta i razvoj visokog obrazovanja BiH, tako i Odjeljenje za obrazovanje Vlade Brčko distrikta BiH.