Obavještenje za javnost 4.07.2020. godine

I

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Primjena naučnih metoda u žurnalistici, kandidatkinje mr. Adele Mustafagić Šaldić, studentice doktorskih studija na Fakultetu političkih nauka, studijski program Politologija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta 72-74.

II

Obavještava se javnost da se doktorska disertacija pod nazivom Determinisanje faktora koji utiču na fizičku aktivnost kod adolescenata iz Prištine, kandidata mr. Zenela Metaja, studenta doktorskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Sportski trener, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta 72-74.