Obavještenje za studente magistarskih studija – postupak prijave teme magistarske teze

1.
Studenti koji žele prijaviti temu za magistarsku tezu, mogu to učiniti popunjavanjem obrasca prijave teme magistarske teze. Istu mogu pronaći na našoj web – stranici u obrascima za studente. Prijavu treba predati studentskoj službi.
Prijedlog teme magistarske teze studenti obavezno određuju u konsultaciji sa izabranim mentorom.

2.
Uz prijavu teme magistarske teze, studenti su obavezni predati i obraloženje teme. Za pomoć pri izradi obrazloženja teme studenti se mogu obratiti na e-mail adresu albina_abidovic@hotmail.com. Obrazloženje teme studenti dostavljaju u elektronskoj verziji na navedenu e-mail adresu. Prijava teme magistarske teze neće biti uvažena bez obrazloženja teme.

3.
Studenti koji žele dobiti informacije vezano za postupak odobrenja teme, mogu iste dobiti pozivom na brojeve: 060 31 959 73 ili 049/ 590 – 603, ili upitom na e – mail adresu albina_abidovic@hotmail.com.