Knjigu Nedeljka Stankovića „Terorizam i finansiranje terorizma“ studenti koriste širom svijeta

nedeljko stankovic

nedeljko stankovicProf.dr. Nedeljko Stanković je objavio svoju petu knjigu koje je objavio u svom naučnom radu. Knjiga je objavljena pod nazivom „Terorizam i finansiranje terorizma“, a izdavač je Evropski univerzitet u Brčkom.

Stanković je doktorirao na spriječavanju pranja novca i finansiranju terorizma. Knjiga je objavljena u decembru 20014.godine, a obuhvatila je način finansiranja terorističkih organizacija.

Studenti ovu knjigu koriste, osim na Evropskom univerzitetu i u Dubaiju, pojedinim univerzitetima u Evropi, te u okruženju. /DŽ.T./

Izvor : otisak.ba