zahvalnica

zahvalnicaAkademija nauka i umjetnosti Republike Srpske nagradila je Evropski univerzitet Brčko distrikta BiH i predsjednika UO dr. Nedeljka Stanković za podršku i doprinos u širenju istine i pripremi knjige „Kosovo i Metohija – Vek važnih događaja”.

Knjiga predstavlja dio naučnog projekta „Konflikti i krize – saradnja i razvoj u Srbiji i regionu” čiji je nosilac Ministarstvo prosvjete, nauke i tehnološkog razvoja Vlade Republike Srbije.

Knjiga je predstavljena u Domu Narodne Skupštine Republike Srbije i ima za cilj da se istina vezana za Kosovo i Metohiju prenese i proširi ne samo u Srbiji i Republici Srpskoj, nego i van tih granica.

Izvor:infobrcko.com