Uspješno odbranjena prva doktorska disertacija na Fakultetu zdravstvenih nauka

Uspješno odbranjena prva doktorska disertacija na Fakultetu zdravstvenih nauka

1 S ponosom ističemo da je 11.10.2013. godine kandidat Adi Rifatbegović uspješno odbranio doktorsku disertaciju pod nazivom Epidemiološke i kliničko-morfološke karakteristike primarnih i recidivirajućih bazocelularnih karcinoma orbitalne regije na Fakultetu zdravstveniha nauka Evropskog univerziteta. Time je ovaj kandidat postao prvi doktor zdravstvenih nauka kojeg je iznjedrio Fakultet zdravstvenih nauka Evropskog univerziteta Brčko distrikt. Pozivamo sve zainteresovane da pročitaju doktorski rad kandidata u biblioteci Evropskog univerziteta, a koji je originalan i jedinstven naučni rad sa brojnim prikazima rezultata istraživanja.

Doktoru Rifatbegoviću, cijenjenom hirurgu iz oblasti plastične hirurgije, želimo mnogo uspjeha u njegovoj predstojećoj karijeri.