Poziv za učešće na Međunarodnoj naučno-stručnoj konferenciji »INTERNET, VLAST, POLITIKA« (Kemerovo, 15.-17. 11. 2013. godine)

Evropski univerzitet Brčko distrikt dobio je poziv za učеšćе na Međunarodnoj naučno-stručnoj konfe­renciji »Internet, vlast, politika« koju organizuje Fakultet političkih nauka i so­ciologije Državnog univerziteta u Kemerovu uz finansijsku potporu Ruskog humanističkog naučnog fonda (projekat br. 13-03-14022g).Učesnici na konfe­renciji mogu biti univerzitetski i visokoškolski nastavnici, studenti poslije­diplom­skih studija, služ­benici pravosudnih, policijskih, sigurnosnih organa, kao i drugih držav­nih i samoupravnih tijela.

INFO-2013-BA