Poziv za naučni skup – Pravo i izazovi dvadesetprvog vijeka

memorandum

Evropski univerzitet Brčko distrikt organizuje Drugi međunarodni  naučni skup pod nazivom Pravo i izazovi  dvadesetprvog vijeka. Naziv teme ovogodišnjeg skupa je

K O R U P C I J A

Pozivamo naučne radnike i stručnjake iz oblasti prava, ekonomije, politologije, zdravstva, saobraćaja, građevinarstva, informatike, pedagogije, i drugih oblasti, da prisustvuju ovom međunarodnom naučnom skupu.

Na ovom skupu svoje radove prezentirat će između 60 i 70 vrhunskih stručnjaka iz Bosne i Hercegovine i inostranstva (Rusija, Bjelorusija, Ukrajina, Grčka, Njemačka, Austrija, Srbija, Hrvatska, Crna Gora, Slovenija i Makedonija). Radovi će biti objavljeni u zborniku, koji će se podijeliti učesnicima.

Molimo Vas da nam na mejl adresu: albina_abidovic@hotmail.com, najkasnije do 24.03.2014. godine potvrdite učešće na skupu kako bismo blagovremeno preduzeli neophodne korake za organizovanje ovog skupa.

Međunarodni naučni skup bit će održan 28. i 29. marta 2014. godine u Brčkom, na adresi Bulevar mira broj 4.

Kotizacije za učešće na skupu iznosi 70,00 KM (za zbornik, učešće na skupu i svečanu večeru). Uplata kotizacije vrši se na račun Evropskog univerziteta broj 555 003 005 11429 27 sa naznakom – kotizacija za naučni skup.

Naučni skup počinje 28. marta u 10.00 sati u velikom amfiteatru Evropskog univerziteta. Svečana večera biće organizovana u hotelu Jelena u petak 28.03.2014. godine sa početkom u 20.00 časova.

Za sve učesnike biće organizovan smještaj po cijeni od 40,00 KM po krevetu. Rezervacije i druga obavještenja na broj telefona: +387 (0) 49 590 604 ili broj mobitela 060 31 959 73.

Srdačan pozdrav,

Brcko, 17.03.2014.