NA EVROPSKOM UNIVERZITETU UPRILIČENA JE SVEČANA DODJELA INDEKSA BRUCOŠIMA

indeksa svim brucošima. Riječ je o studentima koji su odabrali jedan od šest fakulteta koje nudi ovaj univerzitet.

U Velikom amfiteatru Evropskog univerziteta u Brčkom 02.10.2023. godine upriličena je svečana dodjela indeksa brucošima, te je na taj način obilježen početak akademske 2023/24 godine. Svoje školovanje na Evropskom univerzitetu u Brčkom započelo je više od 400 studenata, međutim upisni rok još traje pa se očekuje da će ovaj broj još porasti.

I ove godine najveća zainteresovanost studenata je za zdravstvene smjerove, a potom i za smjerove na Tehničkom i Pedagoškom fakultetu. Očekivanja studenata su velika, vjeruju u kvalitet koji im nudi Evropski univerzitet i nadaju se zaposlenju nakon studija.

Učite i investirajte u znanje, jer znanje je nešto što vam niko ne može uzeti ma gdje bili, tom rečenicom rukovodstvo Univerziteta poželjelo je dobrodošlicu novim studentima.

Brucošima na Evropskom univerzitetu uručeni indeksi – Hit Televizija Brcko