Gideon Rober University – akademski kalendar za 2024. godinu

Gideon Robert University, jedan od prestižnijih univerziteta u Zambiji izdao je akademski kalendar za 2024. godinu. Tim kalendarom, koji je dostupan velikom broju zainteresiranih, se šalju poruke o razvojnim idejama i postignućima Univerziteta. Jedna od sekvenci kalendara prikazuje trenutak kada akademik, prof. dr Nedeljko Stanković prima titulu počasnog doktora Gideon Robert University. To predstavlja izuzetno veliku čast za akademika Stankovića lično i za Univerzitete koje predstavlja. Podsjećamo da naši Univerziteti imaju uspješnu saradnju sa Gideon Robert University, jer su u nama prepoznali partnera koji može ravnopravno sudjelovati u procesima univerzitetske edukacije, a u akademiku Stankoviću lidera koji zajedničke ideje može ostvariti.