Evropski univerzitet Brčko od marta u novim prostorijama

Studenti Evropskog univerziteta Brčko distrikt već od marta bi nastavu trebali pohađati u novim savremeno opremljenim prostorijama. Radovi na zgradi Univerziteta privode se kraju i Brčko će uskoro dobiti kako ga iz uprave zovu Studentski grad sa 163 učionice.

Na novom Univerzitetu studentima će biti na raspolaganju bogata biblioteka, savremeno opremljene laboratorije a svaki odsjek će imati adekvatnu opremu za izvođenje nastave. Osim toga, studenti će imati prostor za odmor i rekreaciju

Uz novu zgradu Univerziteta u Brčkom, već sada se gradi i zgrada za smještaj studenata.

“ Pored te zgrade biće još tri zgrade, tako da ćemo imati 300 stambenih jedinica za smještaj studenata i onih koji žele da kupe sebi apartmane u tom dijelu grada”, zaključio je prof.dr. Nedeljko Stanković, dekan Pravnog fakulteta Evropskog univerziteta “Brčko distrikt”.

Prostrani, osvijetljeni i opremljeni kabineti sada u pripremi a uskoro puni studenata.