Позив за учешће свим студентима Универзитета на конкурсу „Напиши причу, освоји награду!“

У циљу промоције важности уштеде енергије и употребе обновљивих извора енергије за чистији ваздух и заштиту животне средине, Развојни програм Уједињених нација у БиХ (UNDP), у периоду од 07.09. до 30.11.2020. године, спроводи конкурс под називом „НАПИШИ ПРИЧУ, ОСВОЈИ НАГРАДУ!“. Конкурс је, између осталог, намијењен студентима/цама, који су позвани да доставе текстове о уштеди енергије, употреби обновљивих извора енергије, чистијем ваздуху или заштити животне средине и на тај начин подигну свијест јавности о овим важним темама.

КОНКУРС