Uputstvo za studente koji obavljaju stručnu praksu u JZU „Zdravstvenom centru Brčko“

Studenti Fakulteta zdravstvenih nauka, koji obavljaju stručnu praksu u JZU „Javnom zdravstvenom centru Brčko“, su obavezni da se sa uputnim pismom, koje su ovjerili rektor Univerziteta i dekan Fakulteta zdravstvenih nauka, jave kod službenika iz Službe za ljudske resurse u Bolnici, kako bi bili raspoređeni u odgovarajuće odjeljenje Centra i kako bi im se odredio mentor.

Prilikom obavljanja stručne prakse, studenti su dužni da se ponašaju u skladu sa visokim moralnim standardima, kao i da se prema opremi Centra ponašaju sa potrebnom pažnjom.

Stručna praksa traje 28., odnosno 14 radnih dana. Nakon obavljene stručne prakse, studenti predaju mentoru uredno popunjen dnevnik rada.