Posjeta Mješovitoj srednjoj mašinskoj školi i Mješovitoj srednjoj saobraćajnoj školi Tuzla

Profesori Evropskog univerziteta „Kallos“ Tuzla i Evropskog univerziteta Brčko distrikt doc. dr. Zlatko Kovačević, prof. dr. Pašaga Muratović i prof. dr. Kadrija Hasanović dana 10.04.2018.godine održali su prezentaciju fakulteta maturantima Mješovite srednje mašinske i Mješovite srednje saobraćajne škole Tuzla.

Maturantima su prezentirani studijski programi koje mogu upisati na univerzitetima u školskoj 2018/2019. godini, istaknuto je da na univerzitetima predaju eminentni profesori koji raspolažu bogatim iskustvom i priznati su kako u BiH i regiji tako i u svijetu. Istaknuto je da je student u prvom planu i da je osnovni cilj ispuniti sva očekivanja studenata i pomoći im da steknu kvalitetna znanja koja su im neophodna za buduća zanimanja.
Posebno je istaknuto da univerziteti raspolažu opremom koja im omogućava da ispune zahtjeve postavljene nastavnim programom u sticanju praktičnih iskustava. Navedeno je je za djecu šehida i poginulih boraca prva godina prvog ciklusa besplatna.

Posjeta srednjoj školiPosjeta srednjoj školiPosjeta srednjoj školiPosjeta srednjoj školiPosjeta srednjoj školiPosjeta srednjoj školiPosjeta srednjoj školiPosjeta srednjoj školi