Evropski univerzitet potpisao sporazum o saradnji sa Internacionalnom policijskom asocijacijom – Regionalni klub Brčko distrikt

Saradnja IPA1

Saradnja IPA1Evropski univerzitet potpisao je 23.04.2015. godine Sporazum o saradnji sa Internacionalnom policijskom asocijacijom – Regionalni klub Brčko distrikt. Sporazum su potpisali ispred Evropskog univerziteta prof. dr Mirko Kulić, rektor Univerziteta, a ispred Asocijacije – Mustafa Ibrišimović, predsjednik Regionalnog kluba Brčko distrikta. Sporazum je zaključen s ciljem razvijanja saradnje na principima zajedničke koristi i opšteg društvenog interesa.

IPA1