Evropski univerzitet na drustvenoj mrezi Facebook

Poštovane koleginice i kolege,

obavještavamo vas da je na facebook-u kreiran profil pod lažnim imenom Evropski univerzitet, koji zloupotrebljava ime našeg Univerziteta i objavljuje lažne podatke.
S obzirom na to da ne postoji nikakva zakonska regulativa za zaštitu podataka ove ustanove na ovoj društvenoj mreži, molimo vas da prijavite taj profil kao lažni i izbrišete ga iz svojih prijatelja.
Ujedno vas obavještavamo da Evropski univerzitet ima vlastiti profil na facebook-u. Budite slobodni da pošaljete zahtjev za prijateljstvo profilu Evropski univerzitet Brčko. Na taj način ćete imati pristup istinitim informacijama, kao i mogućnost neposrednog on-line kontakta sa službom Evropskog univerziteta. U cilju dobijanja neophodnih i istinitih informacija vezanih za vaš studij, omogućeno vam je slanje upita u inbox tog profila.
Zahvaljujemo vam na saradnji i ukazanom povjerenju.
Kolektiv Evropskog univerziteta