Evropski univerzitet i predsjednik Upravnog odbora dr. Nedeljko Stanković podnijeli tužbe Opštinskom sudu u Sarajevu protiv lista Oslobođenje za naknadu štete koja im je pričinjena objavljivanjem teksta pod nazivom „Leonardo na univerzitetu u Brčkom“

U prilogu objavljujemo:

1. tekst pod nazivom „Leonardo na univerzitetu u Brčkom“;
  2. tekst tužbe za naknadu štete Evropskog univerziteta podnesene protiv lista Oslobođenje, i
  3. tekst tužbe za naknadu štete dr. Nedeljka Stankovića, predsjednika Upravnog odbora Evropskog univerziteta podnesene protiv lista Oslobođenje.

Prilog br. 1

Prilog br. 2