EVROPSKI UNIVERZITET DODIJELIO PRIZNANJA PROF. DR. BRANKU VUČKOVIĆU I PROF. DR. VESNI VUČKOVIĆ

Dan 1

Rektor Evropskog univerzitet uručio je priznanja za ostvaren doprinos razvoju nauke krivičnog pravaprof. dr. Branku Vučkoviću, predsjedniku Osnovnog suda u Kotoru i predsjedniku Udruženja za krivično pravo i kriminalnu politiku Crne Gore, i prof. dr. Vesni Vučković, sutkinji Upravnog suda u Podgorici.

Prof. dr. Branko Vučković i prof. dr. Vesna Vučković učesnici su naučnog skupa Katastrofe – prevencija i saniranje posljedica, kao koautori rada pod nazivom Ugrožavanje životne sredine upotrebom biološkog oružja.

Dan 1 Dan 2