EVROPSKI POKRET U BIH DODIJELIO PRIZNANJE DR NEDELJKU STANKOVIĆU, PREDSJEDNIKU SAVJETA EVROPSKOG UNIVERZITETA

Dr.Nedeljko EU nagrada

Dr.Nedeljko EU nagradaEvropski pokret u Bosni i Hercegovini, povodom obilježavanja Dana Evrope, dodijelio je dr Nedeljku Stankoviću, predsjedniku Savjeta Evropskog univerziteta, plaketu za životno djelo – doprinos razvoju nauke, kulture i sporta u Bosni i Hercegovini. Stankoviću je priznanje uručeno na svečanoj akademiji koja je održana u Brčkom, 29.06.2015. godine, u prisustvu većeg broja uglednih zvanica, među kojima su bili i nosioci najodgovornijih funkcija u Bosni i Hercegovini, entitetima i Brčko distrikta, kao i predstavnici diplomatskog kora u BiH.

Dan Evrope

Dr.Nedeljko nagrada