DAN UNIVERZITETA I SVEČANA DODJELA DIPLOMA

Na Evropskom univerzitetu Brčko distrikt održava se svečana akademija povodom obilježavanja VIII godišnjice rada Univerziteta, i to u petak, 11. januara 2019. godine, s početkom u 14.00 sati u Velikom amfiteatru Evropskog univerziteta.

Tog dana biće podijeljene diplome svršenim studentima I i II ciklusa. Pozivamo svršene studente, koji su zainteresovani da ovaj trenutak sa nama obilježe na svečan način, da svoj dolazak, radi što bolje organizacije akademije, prijave studentskoj službi na brojeve telefona 049 590 604 ili 049 590 605. Prijave se mogu podnositi najkasnije do 4. januara 2019. godine. Kandidati, koji prijave svoj dolazak, potrebno je da tog dana dođu najkasnije do 12.00 sati i da se prijave sa ličnom kartom / osobnom iskaznicom kod šefa studentske službe.

Pozivamo sve studente, njihove porodice i prijatelje Univerziteta da dođu na Univerzitet 11. januara 2019. godine u 14.00 sati i na taj način uveličaju ovaj skup.

S poštovanjem,

R E K T O R