DAN OTVORENIH VRATA EVROPSKOG UNIVERZITETA

Evropski univerzitet Brčko distrikt u petak, 29.03.2019. godine, organizuje za buduće studente Dan otvorenih vrata. Očekujemo dolazak maturanata iz Brčkog i drugih okolnih mjesta. Najavljen je organizovani dolazak autobusima maturanata iz Tuzle, Srebrenika, Gradačca, Gračanice, Kalesije, Živinica, Doboja, Modriče, Bosanskog Šamca, Lopara, Bijeljine i drugih mjesta Bosne i Hercegovine.

Svečani prijem budućih studenata održaće se u Velikom amfiteatru Univerziteta s početkom u 13.00 sati. Pozivamo Vas da prisustvujete ovom prijemu.

Napominjemo da je na svim fakultetima Evropskog univerziteta u akademskoj 2019/20. godini jedna godina studija besplatna u toku četverogodišnjeg školovanja za sve studente osnovnih studija koji upišu prvu godinu, a imaju državljanstvo Bosne i Hercegovine.

U Brčkom, 14.03.2019. godine,

S poštovanjem,

R E K T O R

Akademik prof. d. Nedeljko Stanković, s. r.