Centar za njemački jezik „Glossa“ organizuje prezentaciju na Evropskom univerzitetu dana 16.04.2014. godine sa početkom u 12.00 sati u velikom amfiteatru.

Akkreditiert

AkkreditiertGlossa

Cilj ove prezentacije je predstavljanje Glossa – centra za njemački jezik, kao i ponuda kurseva njemačkog jezika studentima i zaposlenim na Evropskom univerzitetu. Glossa je jedini akreditovani centar za njemački jezik, kao i kooperacioni partner Goethe – Instituta Bosne i Hercegovine, što znači da nudi kurseve njemačkog jezika u skladu sa svim stanardima kvaliteta koje propisuje Goethe – Institut. Više informacija o uslugama Centra možete pronaći na: www.glossa-bl.com .

Pozivamo zainteresovane studente i zaposlene na Evropskom univerzitetu da prisustvuju ovoj prezentaciji, kao i da se informišu o mogućnosti pohađanja kursa njemačkog jezika u ovom Centru sa popustom. Više informacija o tome na prezentaciji.