SVEČANI PRIJEM STUDENATA POVODOM POČETKA NOVE AKADEMSKE 2018/19. GODINE

Na Evropskom univerzitetu u Brčkom, u prisustvu brojnih gostiju, u utorak, 9.10.2018. godine, upriličen je svečani prijem sedme generacije studenata. Prorektor Univerziteta akademik prof. dr. Rudika Gmajnić pozdravio je prisutne i poželio dobrodošlicu brucošima. Akademik Gmajnić podsjetio je na brojne prednosti zbog kojih vrijedi studirati na Evropskom univerzitetu, posebno ističući bogat bibliotečki fond i kvalitetan nastavni kadar.

Tom prilikom podijeljeni su indeksi brucošima na Tehničkom fakultetu, Pravnom fakultetu, Ekonomskom fakultetu, Pedagoškom fakultetu, Fakultetu političkih i Fakultetu zdravstvenih nauka. Ovom skupu prisustvovali su i brojni roditelji studenata, kao i gosti iz javnog života Brčko distrikta.