Poziv studentima komunikologije i novinarstva: prijave na Novinarsku akademiju 2018 na Boračkom jezeru

Udruženje BH novinari poziva studente/ice novinarstva i komunikologije iz BiH da se prijave za učešće na Novinarskoj akademiji 2018.

Radionica za studente i mlade novinare održava se u dva modula od 29. maja do 9. juna 2018 godine na Boračkom jezeru. Organizator snosi troškove prevoza i petodnevnog boravka na Boračkom jezeru.

Tema praktične obuke studenata/ica i mladih novinara/ki za oba petodnevna modula je “Izvještavanje o različitostima kao novinarski doprinos jačanju mira, tolerancije i stabilnosti u BiH”, a predavači će biti istaknuti profesori novinarstva i novinarske etike, medijski profesionalci, međunarodni stručnjaci i aktivisti/ce civilnog društva.

Rok za prijavu je 20. maj 2018.

U prilogu je poziv, a isti je objavljen na web stranici BH novinara: http://bhnovinari.ba/bs/2018/04/13/javni-poziv-za-prijavljivanje-na-novinarsku-akademiju-2018/

2018 NA poziv