Obavještenje za studente arhitekture, građevinarstva i hidrotehnike

Projektni biro doo „KRISTAL“ Živinice organizuje dana 07.06.2018 godine edukaciju na radu u AutoCAD-u, Scetchup-u i drugim programima koji se koriste u projektovanju, i to za studente arhitekture, građevinarstva i hidrotehnike koji slušaju predmete Zgradarstvo, Arhitektonske konstrukcije, Urbano uređenje prostora i Urbano i prostorno planiranje, kao i za ostale zainteresovane studente. Edukacija će se održati u Sali br. 1 Evropskog univerziteta „Kallos“ Tuzla, Maršala Tita br. 2A i 2B, sa početkom u 12.00 sati.

Na ovoj edukaciji će se prezentovati način izrade projekata i planova, seminarski radovi prisutnih studenata, neki urađeni projekti i planovi i sl, a učesnicima će se na kraju pokloniti po jedan gotov projekat koji im u daljem studiju i radu može poslužiti.

Dolazak studenata arhitekture, građevinarstva i hidrotehnike Tehničkog fakulteta Evropskog univerziteta Brčko distrikt nije obavezan, ali je poželjan. Pored toga, poželjno je da svi studenti ponesu USB i Laptop.