Obavještenje za javnost 19.12.2020. godine

I

Obavještava se javnost da se završni rad pod nazivom Fitoterapija u tretmanu reumatskih bolesti, kandidatkinje Zerine Hećimović, studentice integrisanih studija I i II ciklusa na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Farmacija, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu završnog rada, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

II

Obavještava se javnost da se magistarski rad pod nazivom Značaj primjene širokog povoja u prevenciji razvojnog poremećaja zgloba kuka, kandidata Almira Fejzića, studenta magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Fizioterapija i radna terapija, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu magistarske teze, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.