Obavještenje za javnost 12.05.2017. godine

I

Obavještava se javnost da se doktorska disertacije pod nazivom Didaktičko – metodički elementi mikrostrukture visokoškolske nastave, kandidata mr. Nedima Čirića, studenta doktorskih studija na Pedagoškom fakultetu, studijski program Pedagogija, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu doktorske disertacije, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.

II

Obavještava se javnost da se doktorska disertacije pod nazivom Maloljetnička delinkvencija – problem Bosne i Hercegovine, mr. Jusufa Pušine, kandidata za odbranu doktorske disertacije na Pravnom fakultetu, zajedno sa izvještajem Komisije za ocjenu i javnu odbranu doktorske disertacije, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.