Obavještenje povodom početka akademske 2018/19. godine

Dragi brucoši,

sada ste zakoračili u novi period vaših života, a to je, po mnogima, onaj period koji se najbolje pamti. Čeka vas naporan rad i učenje, ali i druženje i upoznavanje novih prijatelja. Plodove vašeg rada ubraćete kada se ukaže vaša priliku, budite sigurni. Zato marljivo radite, učite i očekujte rezultate vašeg rada. Evropski univerzitet je obezbijedio sve uslove da ovdje što bolje znanje steknete i budete osposobljeni za vaš budući poziv.

Želim vam sretan početak nove akademske godine i mnogo uspjeha u radu.

V. D. R E K T O R

Akademik prof. dr. Nedeljko Stanković

Obavještenje povodom početka akademske 2018/19. godine

Akademska 2018/19. godina na Evropskom univerzitetu Brčko distrikt počinje 1.10.2018. godine i traje do 30.09.2019. godine.

Proslava početka nove akademske godine, kao i svečana dodjela indeksa novim studentima, održaće se 9.10.2018. godine s početkom u 12.00 sati.

Studenti koji su stekli uslov za upis u narednu godinu studija, mogu izvršiti upis zimskog semestra najkasnije do 31.10.2018. godine.