Evropski univerzitet na sajmu visokoškolskih ustanova u Behram-begovoj medresi Tuzla

Evropski univerzitet je dana 23.03.2017. godine, na sajmu visokoškolskih ustanova u Behram-begovoj medresi Tuzla, predstavio svoje fakultete i studijske programe na dva univerziteta – na Evropskom univerzitetu „Kallos“ Tuzla i Evropskom univerzitetu Brčko distrikta.

Cilj sajma bio je informisati buduće brucoše o mogućnostima upisa i studiranja koje nude fakulteti u Bosni i Hercegovini. Behram-begova medresa u Tuzli već treću godinu uzastopno uspješno organizuje sajam ovog tipa. Sajmu su prisustvovali brojni učenici medresi, kao i njihovi profesori.

Evropski univerzitet su na sajmu predstavljali prof. dr. Esed Karić, dekan Pedagoškog fakulteta Evropskog univerziteta „Kallos“ Tuzla, doc. dr. Izet Banda, dekan Ekonomskog fakulteta Evropskog univerziteta „Kallos“ Tuzla, kao i Enisa Kurtić, referent studentske službe Univerziteta.