STUDIJSKI
PROGRAM RAČUNARSKE MRЕŽE I SISTEMI
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
Student
ima pravo da polaže samo jedan izborni predmet
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Matematika vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Arhitektura
računarskih Sistema i mreža |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr Valentina Budinčić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Matematika II |
Prof. dr Sead Rešić |
05.03.2024. 12.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
10:00-11:30h |
|
Matematika II
vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
12:30-14:45h 12:30-14:45h 12:30-14:00h 12:30-14:00h |
|
Osnovi programiranja |
Prof. dr Velimir Dedić |
15.03.2024. 26.04.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Petak Petak Petak Petak |
11:00-13:00h |
|
Osnovi informatike |
Prof. dr Halid Žigić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 10.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Petak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
13:15-15:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Interakcija čovjek
računar* |
Prof. dr Edis Mekić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Računarski
podržano tehničko dokumentovanje * |
Prof. dr Nenad
Kapor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Opšta fizika I* |
Prof. dr Hrustem
Samilhodžić |
13.04.2024. 20.04.2024. 27.04.2024. 11.05.2024. 18.05.2024. |
Subota |
13:00-15:00h |
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Mreže i grafovi |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Protokoli |
Prof. dr Halid Žigić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II-Engleski jezik II |
Prof.
dr Valentina Budinčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II-Njemački jezik II |
Mirza
Karamehić Lektor |
|
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Teorija
informacija i kodovanje |
Prof. dr Irena Galić |
22.03.2024. 05.04.2024. 10.05.2024. |
Petak |
12:00-13:30h 11:00-12:30h 14:00-15:30h |
|
Signali i sistemi |
Prof. dr Irena Galić |
22.03.2024. 05.04.2024. 17.05.2024. |
Petak |
13:30-15:00h 12:30-14:00h 13:30-15:00h |
|
Mobilne i bežične
komunikacije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
16.03.2024. 06.04.2024. 27.04.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota |
10:00-13:00h 10:00-12:00h 10:00-13:00h 10:00-12:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Opšta fizika II * |
Doc.dr Alija Muhibić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Mikroračunarski
sistemi * |
Prof.dr Dejan Miljanović |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Elektronsko
poslovanje * |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
23.03.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. |
Subota |
10:00-13:00h 13:00-16:00h 12:00-15:00h 12:00-15:00h |
|
V
i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Algoritmi i
strukture podataka |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Operativni sistemi |
Doc. dr Goran Popović |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Računarske mreže |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Mobilno
programiranje |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
16.03.2024. 06.04.2024. 27.04.2024. 25.05.2024. |
Subpta Subota Subota Subota |
16:00-17:00h 15:00-16:00h 16:00-17:00h 15:00-16:00h |
|
Programiranje i
dizajn web aplikacija |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
23.03.2024. 06.04.2024. 27.04.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota |
10:00-13:00h 12:00-15:00h 13:00-16:00h 12:00-15:00h |
|
Pouzdanost sistema |
Prof. dr Željko Hederić |
15.03.2024. 22.03.2024. 05.04.2024. |
Petak Petak Petak |
09:00-11:00h 09:00-12:00h 09:00-10:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Upravljački
informacioni sisitemi* |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Baze podataka* |
Prof. dr Edis Mekić |
09.03.2024. 26.04.2024. 25.05.2024. |
Subota Petak Subota |
08:30-12:30h 08:30-12:30h 09:30h |
|
Kompjuterska
grafika i dizajn |
Akademik Prof.dr Mile Petrović |
16.03.2024. 13.04.2024. 26.04.2024. 15.06.2024. |
Subota Subota Petak Četvrtak |
10:45-12:15h 10:45-12:15h 09:15-11:00h 10:30-12:00h |
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII SEMESTAR |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VIII SEMESTAR |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|