FAKULTET ZA MEDICINU, FARMACIJU I ZDRAVSTVO
STUDIJSKI PROGRAM – MEDICINA
-Prilikom učitavanja rasporeda neophodan je „refresh (F5)“
*NAPOMENE - Sve izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Anatomija |
Doc.dr Kristijan Dinjar |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Fizika sa biofizikom |
Doc. dr Dario Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Medicinska hemija |
Prof. dr Ranka Kubiček |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr Valentina Budinčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić,lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Uvod u medicinu i prva pomoć |
Prof.
dr Munevera Bećarević |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Anatomija |
Prof.dr Kristijan Dinjar |
23.04.2024. 29.04.2024. 22.05.2024. 27.05.2024. |
Utorak Ponedeljak Srijeda Ponedeljak |
10:00-14:00h 09:00-13:30h 09:00-13:30h 09:00-13:30h |
|
Anatomija-vježbe |
Prof.dr Kristijan Dinjar |
29.05.2024. 31.05.2024. |
Srijeda Petak |
09:00-13:30h 08:00-12:00h |
|
Medicinska biologija sa humanom genetikom |
Prof. dr Jasminka H.Halilović |
12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
12:00-14:00h |
|
Biohemija |
Prof. dr Darko Manjenčić |
09.03.2024. 16.03.2024. 23.03.2024. 05.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 04.05.2024. 18.05.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Petak Subota Subota Subota Subota Subota |
10:00-12:00h 10:00-14:00h 08:30-12:30h 14:00-17:00h 09:30-12:30h 09:30-13:30h 10:00-14:00h 08:30-11:30h 10:00-13:00h |
|
Medicinska etika |
Prof. dr Sanda Pribić |
30.03.2024. 19.04.2024. 03.05.2024. 17.05.2024. |
Subota Petak Petak Petak |
09:00-14:00h 08:00-12:00h 08:00-12:00h 16:00-18:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Komunikacija u medicini* |
Prof. drMunevera Bećarević |
23.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 04.05.2024. |
Subota |
13:30-15:45h 13:30-15:45h 13:30-15:45h 13:30-15:45h 14:15-16:30h |
|
Organizacija zdravstvene zaštite* |
Prof. dr Rudika Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Bolesti ovisnosti* |
|
|
|
|
|
III I IV SEMESTAR
|
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Histologija i embriologija |
Prof. dr Branimir Marjanović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Neuroanatomija |
Prof. Dr Kristijan Dinjar |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Fiziologija |
Prof. dr Nikola Ilanković |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Informatika s medicinskom statistikom |
Prof. dr Halid
Žigić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II Engleski jezik II |
Prof. dr Valentina Budinčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II Njemački jezik II |
Mirza Karamehić,lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Histologija i embriologija |
Prof. dr Slobodan Marinković |
06.03.2024. 20.03.2024. 27.03.2024. 03.04.2024. 17.04.2024. 24.04.2024. |
Srijeda |
10:00-13:00h 10:00-13:00h 10:00-13:00h 10:00-13:00h 14:00-17:00h 14:00-17:00h |
|
Fiziologija |
Doc. dr Dragan Novosel |
07.03.2024. 14.03.2024. 18.03.2024. 28.03.2024. 19.04.2024. 22.04.2024. |
Četvrtak Četvrtak Ponedeljak Četvrtak Petak Ponedeljak |
14:45-17:00h 14:45-17:00h 14:45-17:00h 14:45-17:00h 14:30-16:00h 13:00-16:45h |
|
Epidemiologija |
Doc. dr Igor Dragičević |
09.03.2024. 15.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 19.04.2024. 24.05.2024. 31.05.2024. |
Subota Petak Petak Petak Petak Petak Subota |
13:00-15:15h 16:00-17:30h 16:00-17:30h 16:00-17:30h 16:00-17:30h 16:00-17:30h 16:00-17:30h |
|
Klinička propedeutika I |
Prof. Dr Mithat Tabaković |
14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. 01.06.2024. |
Utorak Utorak Utorak Subota |
10:00-13:00h 10:00-13:00h 10:00h 10:00h |
|
Ekologija i
zaštita životne sredine |
Doc. dr Miro Maksimović |
05.03.2024. 15.03.2024. 22.03.2024. 05.04.2024. 26.04.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Utorak Petak Petak Petak Petak Petak Četvrtak |
12:00-14:00h 12:00-14:00h 12:00-15:00h 12:00-14:00h 12:00-14:00h 12:00-14:00h 12:00-14:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Sociologija |
Prof. dr Zoran Milošević |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. |
Petak |
09:00-11:00h |
|
Zdravstveno pravo |
Akademik prof. dr
Nedeljko Stanković Doc. dr Denis Husić |
09.03.2024. 23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. 25.05.2024. |
Subota |
11:00-13:00h |
|
Metodologija naučnog istraživanja |
Prof. dr Zoran Milošević |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
V i VI SEMESTAR
|
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Patologija |
|
|
|
||
Mikrobiologija s parazitologijom |
|
|
|
|
|
Farmakologija s toksikologijom |
|
|
|
|
|
Klinička propedeutika II |
|
|
|
|
|
Medicinska psihologija |
|
|
|
|
|
Izborni predmet |
|
|
|||
VI SEMESTAR |
|||||
Patologija |
|
|
|
|
|
Patofizologija |
|
|
|
|
|
Imunologija |
|
|
|
|
|
Farmakologija s toksikologijom |
|
|
|
|
|
Socijalna medicina |
|
|
|
|
|
Izborni predmet |
|
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Farmakoekonimka |
|
|
|
|
|
Osnove laboratorijske dijagnostike |
|
|
|
|
|
Homeopatija |
|
|
|
|
|
VII i VIII SEMESTAR
|
|||||
VII SEMESTAR |
|||||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
VIII SEMESTAR |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IX i X SEMESTAR
|
|||||
IX SEMESTAR |
|||||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
X SEMESTAR |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
XI i XII SEMESTAR
|
|||||
XI SEMESTAR |
|||||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
Studenti su dužni poslije zadnjeg položenog ispita na toj studijskoj godini, predati svoje dnevnike rada o obavljenoj stručnoj praksi dekanu fakulteta. |
|
||
XII SEMESTAR |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|