STUDIJSKI
PROGRAM INDUSTRIJSKO INŽENJERSTVO
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
Student
ima pravo da polaže samo jedan izborni predmet
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Matematika I vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Menadžment |
Prof.dr Hariz Agić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr Valentina Budinčić |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Matematika II |
Prof. dr Sead Rešić |
05.03.2024. 12.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
10:00-11:30h |
|
Matematika II vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
12:30-14:45h 12:30-14:45h 12:30-14:00h 12:30-14:00h |
|
Elektrotehnika sa elektronikom |
Prof. dr Halid Žigić |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 25.04.2024. 10.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Petak Petak Petak Petak Petak Petak Četvrtak Petak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
15:00-16:30h 15:00-16:30h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h |
|
Materijali u inženjerstvu |
Doc. dr Nurdin Ćehajić |
16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. |
Subota |
09:15-10:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Osnovi informatike* |
Prof. dr Halid Žigić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 10.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Petak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
13:15-15:00h |
|
Nove IKT tehnologije * |
Prof.
dr Zvezdan Stojanović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Tehnička mehanika * |
Doc. dr Srđan Marinković |
26.04.2024. 27.04.2024. 10.05.2024. 11.05.2024. 24.05.2024. 25.05.2024. |
Petak Subota Petak Subota Petak Subota |
15:00-19:00h 09:00-13:00h 15:00-19:00h 10:00-14:00h 15:00-18:00h 10:00-13:00h |
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Matematika III |
Prof. dr Radoslav Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Matematika III Vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Računarsko konstruisanje (CAD) |
Prof.
dr Nenad Kapor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II-Engleski jezik II |
Prof. dr Valentina Budinčić |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Strani jezik II-Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Tehnologija obrade proizvoda |
Doc. dr Nurdin Ćehajić |
16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. |
Subota |
10:00-10:45h |
|
Upravljanje tehničkim sistemima |
Prof. dr Slobodan Manojlović |
13.03.2024. 15.03.2024. 09.04.2024. 12.04.2024. 15.05.2024. 17.05.2024. |
Srijeda Petak Utorak Petak Srijeda Petak |
12:00h |
|
Razvoj i projektovanje proizvoda |
Prof. dr Slobodan Manojlović |
13.03.2024. 15.03.2024. 09.04.2024. 12.04.2024. 15.05.2024. 17.05.2024. |
Srijeda Petak Utorak Petak Srijeda Petak |
11:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Integralna sistemska podrška – logistika * |
Prof. dr Nenad Kapor |
30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. 18.05.2024. |
Subota |
12:30-13:30h |
|
Sistemi za automatsku identifikacjiu * |
Doc. dr Nurdin Ćehajić |
16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. |
Subota |
10:45-11:30h |
|
Automatizacija procesa rada * |
Prof. dr Nenad Kapor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
V
i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Tehnologija montaže |
Prof. dr Nenad Kapor |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Tehnologija rukovanja materijalom |
Prof. dr Nenad Kapor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Tehnologije mjerenja i kontrole
proizvoda |
Prof. dr Nenad Kapor |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Programiranje i primjena logičkih
kontrolera (PLC) |
Doc. dr Nurdin Ćehajić |
16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. |
Subota |
12:15-13:00h |
|
Pouzdanost sistema |
Prof. dr Željko Hederić |
15.03.2024. 22.03.2024. 05.04.2024. |
Petak Petak Petak |
09:00-11:00h 09:00-12:00h 09:00-10:00h |
|
Projektovanje proizvodnih sistema |
Doc. dr Nurdin Ćehajić |
16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. |
Subota |
13:45-14:30h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Procesi i sredstva rada*
|
Prof. dr Slobodan Manojlović |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Menadžment kvaliteta * |
Doc. dr Miroslav Miškić |
09.03.2024. 30.03.2024. 04.05.2024. |
Subota Subota Četvrtak |
11:00h |
|
Upravljanje projektima * |
Prof. dr Lenart Đerđ |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII
SEMESTAR |
|||||
Inženjerstvo usluga |
Prof. dr Nenad Kapor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Robotika |
Prof.
dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Vještačka inteligencija |
Doc. dr Zijad
Havić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VIII
SEMESTAR |
|||||
Sistemi za mjerenje, nadzor i upravljanje |
Doc. dr Nurdin Ćehajić |
16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. |
Subota |
11:30-12:15h |
|
Stručna praksa |
Prof. dr Halid Žigić |
Studenti su dužni predati
svoje dnevnike rada o obavljenoj stručnoj praksi dekanu fakulteta. |
|
||
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Upravljanje procesima rada * |
Doc. dr Nurdin Ćehajić |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Upravljački informacioni sistemi * |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Računarski podržano tehničko dokumentovanje * |
Prof. dr Nenad Kapor |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|