STUDIJSKI PROGRAM INDUSTRIJSKO INŽENJERSTVO

*NAPOMENE - Sve izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli

Student ima pravo da polaže samo jedan izborni predmet

 

PREDMET

PROFESOR

DATUM

DAN

VRIJEME

UČIONICA

I SEMESTAR

Matematika I

 

...

08.10.2019.

15.10.2019.

29.10.2019.

05.11.2019.

12.11.2019.

26.11.2019.

03.12.2019.

10.12.2019.

24.12.2019.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

15.15-17.30h

15.15-17.30h

16.00-18.15h

16.00-17.30h

16.00-18.15h

16.00-17.30h

16.00-17.30h

16.00-17.30h

16.00-17.30h

 

Matematika

vježbe

*

21.10.2019.

28.10.2019.

11.11.2019.

02.12.2019.

16.12.2019.

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

12.00-14.00h

 

Menadžment

Prof.dr Hariz Agić

12.10.2019.

02.11.2019.

16.11.2019.

07.12.2019.

21.12.2019.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

13.00-17.00h

13.00-17.00h

13.00-17.00h

13.00-17.00h

10.00-14.00h

 

Strani jezik I

Engleski jezik I

Doc. dr Valentina Budinčić

04.10.2019.

14.10.2019.

04.11.2019.

25.11.2019.

09.12.2019.

Petak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

12.00-14.00h

12.00-17.00h

12.00-17.00h

12.00-16.00h

12.00-16.00h

 

Strani jezik I

Njemački jezik I

Mirza Karamehić

Lektor

08.10.2019.

15.10.2019.

22.10.2019.

29.10.2019.

05.11.2019.

12.11.2019.

19.11.2019.

26.11.2019.

03.12.2019.

10.12.2019.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

10.00-12.00h

10.30-12.00h

10.30-12.00h

10.30-12.00h

10.30-12.00h

10.30-12.00h

10.30-12.00h

10.30-12.00h

10.30-12.00h

10.30-12.00h

 

II SEMESTAR

Matematika II

 

Predavanja će biti održana u ljetnom semestru

 

 

 

Elektrotehnika sa elektronikom

Prof. dr Halid Žigić

Predavanja će biti održana u ljetnom semestru

 

 

 

Materijali u inženjerstvu

 

Predavanja će biti održana u ljetnom semestru

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Osnovi informatike*

Prof. dr Halid Žigić

Predavanja će biti održana u ljetnom semestru

 

 

 

Nove IKT tehnologije *

Prof. dr Zvezdan Stojanović

19.10.2019.

16.11.2019.

Subota

Subota

13.00-15.00h

14.00-17.00h

 

Tehnička mehanika *

Prof. dr Pašaga Muratović

Predavanja će biti održana u ljetnom semestru

 

 

 

 

III I IV SEMESTAR

 

III SEMESTAR

Procesi i sredstva rada

Prof.dr Slobodan Manojlović

23.11.2019.

25.11.2019.

07.12.2019.

09.12.2019.

Subota

Ponedeljak

Subota

Ponedeljak

15.00-16.00h

15.00-16.00h

15.00-16.00h

15.00-16.00h

 

Računarsko konstruisanje (CAD)

Prof.dr Nusret Mujagić

26.11.2019.

10.12.2019.

Utorak

Utorak

konsultacije

15.00h

 

Strani jezik II-Engleski jezik II

Doc. dr Valentina Budinčić

04.10.2019.

15.10.2019.

05.11.2019.

26.11.2019.

10.12.2019.

Petak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

14.00-16.00h

10.00-15.00h

10.00-15.00h

10.00-15.00h

10.00-15.00h

 

Strani jezik II-Njemački jezik II

Mirza Karamehić

Lektor

08.10.2019.

15.10.2019.

22.10.2019.

29.10.2019.

05.11.2019.

12.11.2019.

19.11.2019.

26.11.2019.

03.12.2019.

10.12.2019.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

12.00-13.30h

12.00-13.30h

12.00-13.30h

12.00-13.30h

12.00-13.30h

12.00-13.30h

12.00-13.30h

12.00-13.30h

12.00-13.30h

12.00-13.30h

 

IV SEMESTAR

Tehnologija obrade proizvoda

 

Predavanja će biti održana u ljetnom semestru

 

 

 

Upravljanje tehničkim sistemima

 

Predavanja će biti održana u ljetnom semestru

 

 

 

Razvoj i projektovanje proizvoda

 

Predavanja će biti održana u ljetnom semestru

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Integralna sistemska podrškalogistika *

 

 

 

 

 

Sistemi za automatsku identifikacjiu *

 

 

 

 

 

Automatizacija procesa rada *

Prof. dr Sead Avdić

29.11.2019.

Petak

konsultacije

13.00h

 

 

V i VI SEMESTAR

 

V SEMESTAR

Tehnologija montaže

Prof. dr Sead Avdić

29.11.2019.

14.12.2019.

Petak

Subota

konsultacije

13.00h

11.00-15.00h

 

Tehnologija rukovanja materijalom

Prof. dr Sead Avdić

29.11.2019.

14.12.2019.

Petak

Subota

konsultacije

13.00h

11.00-15.00h

 

Tehnologije mjerenja i kontrole proizvoda

Prof. dr Sead Avdić

29.11.2019.

14.12.2019.

Petak

Subota

konsultacije

13.00h

11.00-15.00h

 

VI SEMESTAR

Programiranje i primjena logičkih kontrolera (PLC)

 

 

 

 

 

Pouzdanost sistema

 

 

 

 

 

Projektovanje proizvodnih sistema

 

 

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Organizacija preduzeća *

 

14.10.2019.

11.11.2019.

02.12.2019.

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

16.00-17.30h

16.00-17.30h

16.00-17.30h

 

Menadžment kvaliteta *

 

 

 

 

 

Upravljanje projektima *

 

 

 

 

 

 

VII i VIII SEMESTAR

 

VII SEMESTAR

Inženjerstvo usluga

Prof. dr Zoran Lalić

07.12.2019.

14.12.2019.

Subota

Subota

10.00-13.00h

10.00-12.00h

 

Robotika

Prof. dr Velimir Dedić

15.11.2019.

22.11.2019.

06.12.2019.

13.12.2019.

Petak

Petak

Petak

Petak

15.00-16.00h

15.00-16.00h

15.00-17.00h

15.00-17.00h

 

Vještačka inteligencija

Prof. dr Halid Žigić

02.11.2019.

09.11.2019.

16.11.2019.

23.11.2019.

30.11.2019.

07.12.2019.

14.12.2019.

21.12.2019.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

09.00-10.00h

09.00-10.00h

09.00-10.00h

09.00-10.00h

09.00-10.00h

09.00-10.00h

09.00-10.00h

09.00-10.00h

 

VIII SEMESTAR

Sistemi za mjerenje, nadzor i upravljanje

 

Predavanja će biti održana u ljetnom semestru

 

 

 

Stručna praksa

 

Predavanja će biti održana u ljetnom semestru

 

 

 

IZBORNI PREDMETI

Upravljanje procesima rada *

 

 

 

 

 

Upravljački informacioni sistemi *

Prof. dr Velimir Dedić

11.10.2019.

18.10.2019.

15.11.2019.

22.11.2019.

06.12.2019.

13.12.2019.

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

13.00-14.00h

13.00-14.00h

13.00-14.00h

13.00-14.00h

13.00-14.00h

13.00-14.00h

 

Računarski podržano tehničko dokumentovanje *

Prof. dr Zoran Lalić

07.12.2019.

14.12.2019.

Subota

Subota

10.00-13.00h

10.00-12.00h