STUDIJSKI
PROGRAM IT MENADŽMENT
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
Student
ima pravo da polaže samo jedan izborni predmet
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Matematika vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Arhitektura
računarskih sistema i mreža |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Matematika II |
Prof. dr Sead Rešić |
05.03.2024. 12.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
10:00-11:30h |
|
Matematika II
vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
12:30-14:45h 12:30-14:45h 12:30-14:00h 12:30-14:00h |
|
Osnovi informatike |
Prof. dr
Halid Žigić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 10.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Petak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
13:15-15:00h |
|
Osnovi
programiranja |
Prof. dr Velimir
Dedić |
15.03.2024. 26.04.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Petak Petak Petak Petak |
11:00-13:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Interakcija čovjek
računar * |
Prof. dr
Edis Mekić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Računarski
podržano tehničko dokumentovanje* |
Prof. dr Nenad
Kapor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Opšta fizika I * |
Prof. dr Hrustem
Samilhodžić |
13.04.2024. 20.04.2024. 27.04.2024. 11.05.2024. 18.05.2024. |
Subota |
13:00-15:00h |
|
III I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Osnovi ekonomije |
Prof. dr Nevenka Nićin |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Osnovi ekonomije Vježbe |
Mr Marijana Džombić,
viši asistent |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Menadžment |
Prof. dr Hariz Agić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II Engleski jezik II |
Prof. dr Valentina Budinčić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II Njemački jezik II |
Mirza Karamehić, lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Menadžment
ljudskih resursa |
Prof.dr Hariz Agić |
13.04.2024. 27.04.2024. 11.05.2024. 25.05.2024. |
Subota |
13:00-16:00h |
|
Baze podataka |
Prof. dr Edis Mekić |
09.03.2024. 26.04.2024. 25.05.2024. |
Subota Petak Subota |
08:30-12:30h 08:30-12:30h 09:30h |
|
Elektronsko
poslovanje |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
09.03.2024. 23.03.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. |
Subota |
10:00-13:00h 13:00-16:00h 12:00-15:00h 12:00-15:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Opšta fizika II * |
Doc.dr Alija Muhibić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Mikroračunarski sistemi
* |
Prof. dr Dejan Miljanović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Mobilne i bežične
komunikacije * |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
16.03.2024. 06.04.2024. 27.04.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota |
10:00-13:00h 10:00-12:00h 10:00-13:00h 10:00-12:00h |
|
|
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Organizacija
preduzeća |
Prof. dr Ferhat Ćejvanović |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Internet
tehnologije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Programski jezici |
Prof. dr Marija Habijan |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Programiranje i
dizajn web aplikacija |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
23.03.2024. 06.04.2024. 27.04.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota |
10:00-13:00h 12:00-15:00h 13:00-16:00h 12:00-15:00h |
|
Ekonomika
preduzeća |
Prof. dr Darko Pašalić |
15.03.2024. 29.03.2024. 12.04.2024. 29.04.2024. |
Petak Petak Petak Pondeljak |
17:00h |
|
Menadžment
kvaliteta |
Doc. dr Miroslav Miškić |
09.03.2024. 30.03.2024. 04.05.2024. |
Subota Subota Četvrtak |
11:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Marketing* |
Doc. dr Boro Ninić |
11.03.2024. 27.03.2024. 17.04.2024. |
Ponedeljak Srijeda Srijeda |
15:30-18:30h 15:30-18:30h 15:30-17:30h |
|
Zaštita podataka i
računarskih Sistema |
Prof. dr Velimir Dedić |
15.03.2024. 26.04.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Petak Petak Petak Petak |
15:00-17:00h 15:00-16:00h 13:00-14:00h 15:00-17:00h |
|
Projektni
menadžment |
Prof. dr Izet Banda |
13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedeljak |
13:00-15:00h 13:00-15:00h 10:00-12:00h |
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII
SEMESTAR |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VIII
SEMESTAR |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|