TEHNIČKI FAKULTET
STUDIJSKI PROGRAM – BIOMEDICINSKO INŽENJERSTVO
-Prilikom učitavanja rasporeda
neophodan je „refresh (F5)“
*NAPOMENE - Sve izmjene vezane za raspored
pratiti i na oglasnoj tabli
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr
Radoslav Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Matematika I vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Fizika sa
biofizikom |
Doc. dr
Dario Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Engleski jezik I |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Njemački jezik I |
Mirza Karamehić,
lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
|
|||||
Osnovi informatike |
Prof. dr Halid Žigić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 10.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Petak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
13:15-15:00h |
|
Mobilne i bežične
komunikacije |
Prof.dr
Zvezdan Stojanović |
16.03.2024. 06.04.2024. 27.04.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota |
10:00-13:00h 10:00-12:00h 10:00-13:00h 10:00-12:00h |
|
Elektrotehnika sa
elektronikom |
Prof. dr Halid Žigić |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 25.04.2024. 10.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Petak Petak Petak Petak Petak Petak Četvrtak Petak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
15:00-16:30h 15:00-16:30h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h |
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Anatomija* |
Doc. dr
Kristijan Dinjar |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Statističke
metode* |
Doc. dr Dario Galić |
07.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. |
Četvrtak |
10:00-13:00h |
|
Tehnička mehanika* |
Doc. dr Srđan Marinković |
26.04.2024. 27.04.2024. 10.05.2024. 11.05.2024. 24.05.2024. 25.05.2024. |
Petak Subota Petak Subota Petak Subota |
15:00-19:00h 09:00-13:00h 15:00-19:00h 10:00-14:00h 15:00-18:00h 10:00-13:00h |
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Fiziologija sa patofiziologijom |
Prof. dr Nikola Ilanković |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Modelovanje i simulacija sistema |
Prof. dr
Željko Hederić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Engleski jezik II |
Prof. dr Valentina
Budinčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Njemački jezik II |
Mirza
Karamehić, lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Osnovi biomedicinskog inženjerstva |
Prof. dr
Edis Mekić |
09.03.2024. 26.04.2024. 24.05.2024. |
Subota Petak Petak |
12:00-14:00h 10:00-12:00h 16:00h |
|
Mikroračunarski sistemi |
Prof. dr Dejan Miljanović |
|
|
|
|
Električna mjerenja |
Prof. dr Halid Žigić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 10.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Petak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
10:00-12:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Rehabilitacioni uređaji i sistemi* |
Prof. dr Željko Hederić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Teorija informacija i kodovanje* |
Prof. dr Irena Galić |
22.03.2024. 05.04.2024. 17.05.2024. |
Petak |
12:00-13:30h 11:00-12:30h 12:00-13:30h |
|
Biološki sistemi i upravaljanje* |
|
Predavanja su odslušana |
|
|
|
V
i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Medicinska etika |
Prof. dr Sanda Pribić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Biomedicinski inženjering u sportskoj fiziologiji |
Prof. dr
Branimir Mikić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Računarska obrada slike |
Prof. dr Mile Petrović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Primjena radio i mikrotalasa u medicine |
Prof. dr Halid Žigić |
09.03.2024. 23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 04.05.2024. 18.05.2024. |
Subota |
10:00-11:30h |
|
Ishrana, nutritivna terapija i dijetetika |
Prof. dr Munevera Osmić |
16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. 18.05.2024. |
Subota |
11:00-13:00h |
|
Elektroterapija |
Prof. dr Vera Ilanković |
06.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. 18.05.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota Subota Subota |
15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Neuroinženjering* |
Prof. dr Nikola Ilanković |
Predavanja su odslušana |
|
||
Metode
mjerenja i mjernoavizicioni sistemi u biomedicine* |
Prof. dr
Mile Petrović |
16.03.2024. 13.04.2024. 26.04.2024. 16.05.2024. |
Subota Subota Petak Četvrtak |
10:00-10:45h 10:00-10:45h 08:30-09:15h 08:30-09:15h |
|
Senzori i aktuatori u medicini* |
Prof. dr Halid Žigić |
09.03.2024. 23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 04.05.2024. 18.05.2024. |
Subota |
11:30-13:00h |
|
VII
i VIII SEMESTAR |
|||||
VII SEMESTAR |
|||||
Osnove neuralnih
proteza |
Predavanja su odslušana |
|
|||
Biomedicinsko
inženjerstvo u kognitivnim neuronaukama |
Prof. dr Nikola Ilanković |
Predavanja su odslušana |
|
||
Robotika |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VIII SEMESTAR |
|||||
Primjenjena
digitalna elektronika |
Prof. dr Dejan
Miljanović |
30.03.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. |
Subota |
11:00-14:00h 12:00-14:00h |
|
Stručna praksa |
Studenti su dužni predati svoje dnevnike
rada o obavljenoj stručnoj praksi dekanu fakulteta. |
||||
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Bežične senzorske
mreže* |
Prof. dr
Željko Hederić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Neurorehabilitacija* |
Prof. dr
Nikola Ilanković |
|
|||
Tehnički standard
ii propisi za medicinske uređaje i sisteme |
Prof. dr Halid Žigić |
|