STUDIJSKI
PROGRAM MOBILNE KOMUNIKACIJE
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
Student
ima pravo da polaže samo jedan izborni predmet
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
20.06.2024. 18.07.2024. |
Četvrtak |
10:00h |
|
Matematika vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Elektrotehnika I |
Prof. dr Halid
Žigić |
14.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
11:00h |
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr Valentina Budinčić |
11.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
11:00h |
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
07.06.2024. 01.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
13:30h 13:00h |
|
II SEMESTAR |
|||||
Matematika II |
Prof. dr Sead Rešić |
18.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
10:00h |
|
Matematika II
vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Elektrotehnika II |
Prof. dr Halid Žigić |
13.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak |
10:00h |
|
Osnovi informatike |
Prof. dr Halid
Žigić |
13.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak |
13:00h |
|
Osnovi informatike Vježbe |
Mr Smiljana
Bijelović asistent |
|
|
|
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Kvalitet usluga u telekomunikaciji * |
Doc. dr Zijad Havić |
14.06.2024. |
Petak |
09:00h |
|
Računarski
podržano tehničko dokumentovanje* |
Prof. dr Nenad Kapor |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
16:00h |
|
Opšta fizika I* |
Prof. dr Hrustem
Samilhodžić |
07.06.2024. 11.07.2024. |
Petak Četvrtak |
11:00h 12:00h |
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Matematika III |
Prof. dr Radoslav Galić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
10:00h |
|
Matematika III
vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Električna kola |
Prof.dr Dejan Miljanović |
08.06.2024. 16.07.2024. |
Utorak |
12:00h |
|
Strani jezik II-Engleski jezik II |
Prof. dr Valentina Budinčić |
11.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
11:00h |
|
Strani jezik II-Njemački jezik II |
Mirza
Karamehić Lektor |
07.06.2024. 01.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
13:30h 13:00h |
|
IV SEMESTAR |
|||||
Osnovi
programiranja |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
Signali i sistemi |
Prof. dr Irena Galić |
28.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
12:00h |
|
Mobilne i bežične
komunikacije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
12:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Baze podataka* |
Prof. dr Edis Mekić |
14.06.2024. 06.07.2024. |
Petak Subota |
09:30h 15:00h |
|
Arhitektura računarskih
sistema i mreža * |
Prof.dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
Opšta fizika II * |
Doc.dr Alija
Muhibić |
15.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
14:00h |
|
V
i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Mreže i grafovi |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
Elektrotehnički
materijali |
Prof. dr Halid Žigić |
20.06.2024. 11.07.2024. |
Četvrtak |
10:00h |
|
Protokoli |
Prof. dr Halid Žigić |
21.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
14:00h 14:00h |
|
VI SEMESTAR |
|||||
Električna
mjerenja |
Prof. dr Halid
Žigić |
14.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
14:00h |
|
Programiranje i
dizajn web aplikacija |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
12:00h |
|
Teorija
informacija i kodovanje |
Prof. dr Irena Galić |
28.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
12:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Primjenjena
digitalna elektronika * |
Prof. dr Dejan Miljanović |
08.06.2024. 16.07.2024. |
Utorak |
12:00h |
|
Algoritmi i
strukture podataka * |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
Pouzdanost
sistema* |
Prof. dr Željko Hederić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
13:00h |
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII SEMESTAR |
|||||
Multimedijalni
sistemi |
Prof.dr Halid Žigić |
21.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
10:00h 10:00h |
|
Internet
tehnologije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
10:00h |
|
Projektovanje
računarskih mreža |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
VIII SEMESTAR |
|||||
Informacione
tehnologije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
10:00h |
|
Stručna
praksa |
Prof. dr Halid Žigić |
Studenti su dužni predati svoje dnevnike
rada o obavljenoj stručnoj praksi dekanu fakulteta. |
|
||
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Zaštita podataka i
računarskih sistema* |
Prof.dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
Mobilno
programiranje* |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
10:00h |
|
Održavanje i
eksploatacija telekomunikacionih sistema* |
Doc. dr Zijad Havić |
14.06.2024. |
Petak |
09:00h |
|