STUDIJSKI
PROGRAM INDUSTRIJSKO INŽENJERSTVO
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
Student
ima pravo da polaže samo jedan izborni predmet
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
20.06.2024. 18.07.2024. |
Četvrtak |
10:00h |
|
Matematika I vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Menadžment |
Prof.dr Hariz Agić |
08.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
13:00h |
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
11.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
11:00h |
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
07.06.2024. 01.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
13:30h 13:00h |
|
II SEMESTAR |
|||||
Matematika II |
Prof. dr Sead Rešić |
18.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
10:00h |
|
Matematika II
vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Elektrotehnika sa elektronikom |
Prof. dr Halid Žigić |
14.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
11:00h |
|
Materijali u
inženjerstvu |
Doc. dr Nurdin
Ćehajić |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
11:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Osnovi
informatike* |
Prof. dr Halid Žigić |
13.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak |
13:00h |
|
Nove IKT
tehnologije * |
Prof.
dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
10:00h |
|
Tehnička mehanika
* |
Doc. dr
Srđan Marinković |
12.06.2024. 17.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
17:00h |
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Matematika III |
Prof. dr Radoslav Galić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
10:00h |
|
Matematika III Vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Računarsko
konstruisanje (CAD) |
Prof.
dr Nenad Kapor |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
16:00h |
|
Strani jezik II-Engleski jezik II |
Prof. dr Valentina Budinčić |
11.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
11:00h |
|
Strani jezik II-Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
07.06.2024. 01.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
13:30h 13:00h |
|
IV SEMESTAR |
|||||
Tehnologija obrade
proizvoda |
Doc. dr Nurdin
Ćehajić |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
11:00h |
|
Upravljanje
tehničkim sistemima |
Prof. dr Slobodan Manojlović |
14.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
13:30h |
|
Razvoj i
projektovanje proizvoda |
Prof. dr Slobodan Manojlović |
14.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
13:30h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Integralna
sistemska podrška – logistika * |
Prof. dr Nenad Kapor |
15.06.2024. 10.07.2024. |
Subota Četvrtak |
14:00h 16:00h |
|
Sistemi za
automatsku identifikacjiu * |
Doc. dr Nurdin
Ćehajić |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
10:00h |
|
Automatizacija
procesa rada * |
Prof. dr Nenad Kapor |
13.06.2024. 11.07.2024. |
Četvrtak |
16:00h |
|
V
i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Tehnologija
montaže |
Prof. dr Nenad Kapor |
13.06.2024. 10.07.2024. |
Subota Četvrtak |
15:30h 16:00h |
|
Tehnologija
rukovanja materijalom |
Prof. dr Nenad Kapor |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
17:30h |
|
Tehnologije
mjerenja i kontrole proizvoda |
Prof. dr Nenad Kapor |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
17:30h |
|
VI SEMESTAR |
|||||
Programiranje i
primjena logičkih kontrolera (PLC) |
Doc. dr Nurdin
Ćehajić |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
11:00h |
|
Pouzdanost sistema |
Prof. dr Željko Hederić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
13:00h |
|
Projektovanje
proizvodnih sistema |
Doc. dr Nurdin
Ćehajić |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
11:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Procesi i sredstva
rada* |
Prof. dr Slobodan Manojlović |
14.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
13:30h |
|
Menadžment
kvaliteta * |
Doc. dr
Miroslav Miškić |
18.06.2024. 06.07.2024. |
Utorak Subota |
16:00h 10:00h |
|
Upravljanje
projektima * |
Prof. dr Lenart Đerđ |
13.06.2024. 16.07.2024. |
Četvrtak Utorak |
10:00h |
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII
SEMESTAR |
|||||
Inženjerstvo
usluga |
Prof. dr Nenad Kapor |
15.06.2024. 10.07.2024. |
Subota Četvrtak |
15:30h 16:00h |
|
Robotika |
Prof.
dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
Vještačka
inteligencija |
Doc. dr Zijad Havić |
14.06.2024. |
Petak |
09:00h |
|
VIII
SEMESTAR |
|||||
Sistemi za
mjerenje, nadzor i upravljanje |
Doc. dr Nurdin
Ćehajić |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
11:00h |
|
Stručna praksa |
Prof. dr Halid Žigić |
Studenti su dužni predati svoje dnevnike rada o obavljenoj
stručnoj praksi dekanu fakulteta. |
|
||
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Upravljanje
procesima rada * |
Doc. dr Nurdin
Ćehajić |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
11:00h |
|
Upravljački
informacioni sistemi * |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
Računarski
podržano tehničko dokumentovanje * |
Prof. dr Nenad
Kapor |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
16:00h |
|