STUDIJSKI
PROGRAM IT MENADŽMENT
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
Student
ima pravo da polaže samo jedan izborni predmet
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
20.06.2024. 18.07.2024. |
Četvrtak |
10:00h |
|
Matematika vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Arhitektura
računarskih sistema i mreža |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
11.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
11:00h |
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
07.06.2024. 01.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
13:30h 13:00h |
|
II SEMESTAR |
|||||
Matematika II |
Prof. dr Sead Rešić |
18.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
10:00h |
|
Matematika II
vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Osnovi informatike |
Prof. dr
Halid Žigić |
13.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak |
13:00h |
|
Osnovi
programiranja |
Prof. dr Velimir
Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Interakcija čovjek
računar * |
Prof. dr Halid Žigić |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
10:00h |
|
Računarski
podržano tehničko dokumentovanje* |
Prof. dr Nenad
Kapor |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
16:00h |
|
Opšta fizika I * |
Prof. dr Hrustem
Samilhodžić |
07.06.2024. 11.07.2024. |
Petak Četvrtak |
11:00h 12:00h |
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Osnovi ekonomije |
Prof. dr Nevenka Nićin |
07.06.2024. 15.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
14:00h |
|
Osnovi ekonomije Vježbe |
Mr Marijana Džombić,
viši asistent |
|
|
|
|
Menadžment |
Prof. dr Hariz Agić |
08.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
13:00h |
|
Strani jezik II Engleski jezik II |
Prof.
dr Valentina Budinčić |
11.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
11:00h |
|
Strani jezik II Njemački jezik II |
Mirza Karamehić, lektor |
07.06.2024. 01.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
13:30h 13:00h |
|
IV SEMESTAR |
|||||
Menadžment
ljudskih resursa |
Prof.dr Hariz Agić |
08.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
13:00h |
|
Baze podataka |
Prof. dr Edis Mekić |
14.06.2024. 06.07.2024. |
Petak Subota |
09:30h 15:00h |
|
Elektronsko
poslovanje |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
10:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Opšta fizika II * |
Doc.dr Alija Muhibić |
15.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
14:00h |
|
Mikroračunarski
sistemi * |
Prof. dr Dejan Miljanović |
08.06.2024. 16.07.2024. |
Utorak |
12:00h |
|
Mobilne i bežične
komunikacije * |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
12:00h |
|
|
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Organizacija
preduzeća |
Prof. dr Ferhat Ćejvanović |
11.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
17:00h |
|
Internet
tehnologije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
10:00h |
|
Programski jezici |
Prof. dr Marija Habijan |
28.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
12:00h |
|
VI SEMESTAR |
|||||
Programiranje i
dizajn web aplikacija |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
12:00h |
|
Ekonomika
preduzeća |
Prof. dr Darko Pašalić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
11:30h |
|
Menadžment
kvaliteta |
Doc. dr Miroslav Miškić |
18.06.2024. 06.07.2024. |
Utorak Subota |
16:00h 10:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Marketing* |
Doc. dr Boro Ninić |
04.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
15:30h |
|
Zaštita podataka i
računarskih Sistema |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
Projektni
menadžment |
Prof. dr Izet Banda |
10.06.2024. 08.07.2024. |
Ponedeljak |
10:00h |
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII
SEMESTAR |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VIII
SEMESTAR |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|