PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Finansijsko izvještavanje |
Prof.dr Anka Bulatović |
06.06.2024. 11.07.2024. |
Četvrtak |
15:00h |
Javne finansije |
Prof. dr Izet Banda |
10.06.2024. 08.07.2024. |
Ponedeljak |
10:00h |
Upravljačko računovodstvo |
Prof.dr Nevenka Nićin |
07.06.2024. 15.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
14:00h |
Strategijski menadžment* |
Prof. dr Darko Pašalić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Revizija * |
Prof.dr Anka Bulatović |
06.06.2024. 11.07.2024. |
Četvrtak |
15:00h |
Upravljanje investicijama * |
Prof.dr Nevenka Nićin |
07.06.2024. 15.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
14:00h |
Sportski turizam i wellness * |
Akademik prof.dr Nedeljko Stanković Prof. dr Veselin Bunčić |
22.06.2024. 18.07.2024. |
Subota Četvrtak |
13:00h |
INFORMATIKA
I TEHNIKA
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Pedagoška informatika |
Prof.dr Esed Karić |
24.06.2024. 09.07.2024. |
Ponedeljak Utorak |
12:00h |
Internet tehnologije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Informacione tehnologije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Telekomunikacije * |
Prof. dr Halid Žigić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Multimedijalni sistemi * |
Prof. dr Halid Žigić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Aplikativni softver * |
Prof. dr Halid Žigić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Neuralne
mreže * |
Prof. Dr
Halid Žigić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
10:00h |
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Pedagogija |
Prof. dr Esed Karić |
24.06.2024. 09.07.2024. |
Ponedeljak Utorak |
12:00h |
Razvoj i evaluacija kurikuluma |
Akademik
prof. dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Savremeni
didaktičko-metodički tokovi u nastavi |
Doc. dr Perica Ivanek |
19.06.2024. 03.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
16:00h |
Didaktika* |
Prof. dr Esed Karić |
24.06.2024. 09.07.2024. |
Ponedeljak Utorak |
12:00h |
Komunikacijske vještine * |
Prof.dr Kemal Brkić |
10.06.2024. 01.07.2024. |
Ponedeljak |
10:00h |
Opšta psihologija * |
Prof.dr Refik Ćatić |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Pedagoška psihologija * |
Prof. dr
Refik Ćatić |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
10:00h |
PSIHOLOGIJA
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Psihologija ličnosti |
Prof. dr Nermin Mulaosmanović |
10.06.2024. 08.07.2024. |
Ponedeljak Ponedeljak |
15:00h |
Psihometrija |
Prof. dr Nermin Mulaosmanović |
10.06.2024. 08.07.2024. |
Ponedeljak Ponedeljak |
15:00h |
Klinička procjena |
Prof. dr Nermin Mulaosmanović |
10.06.2024. 08.07.2024. |
Ponedeljak Ponedeljak |
15:00h |
Psihoterapija I savjetovanje |
Prof. dr Nermin Mulaosmanović |
10.06.2024. 08.07.2024. |
Ponedeljak Ponedeljak |
15:00h |
Psihologija porodice |
Prof. dr Nermin Mulaosmanović |
10.06.2024. 08.07.2024. |
Ponedeljak Ponedeljak |
15:00h |
Socijalna psihologija |
Prof.dr Refik Ćatić |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Kognitivna psihologija |
Prof. dr Nermin Mulaosmanović |
10.06.2024. 08.07.2024. |
Ponedeljak Ponedeljak |
15:00h |
MATEMATIKA
I FIZIKA
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Matematiča analiza |
Prof. dr Sead Rešić |
18.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
10:00h |
Opšta fizika |
Doc. dr
Alija Muhibić |
15.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
14:00h |
Geometrija |
Prof. dr Sead Rešić |
18.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
10:00h |
Linearna algebra* |
Prof. dr Radoslav Galić |
20.06.2024. 18.07.2024. |
Četvrtak |
10:00h |
Računarska tehnika * |
Prof.dr Halid Žigić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Analitička geometrija * |
Prof. dr Sead Rešić |
18.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
10:00h |
Statistička fizika * |
Prof. dr
Jugoslav Stahov |
26.06.2024. 17.07.2024. |
Srijeda |
14:00h |
RAZREDNA NASTAVA-OPŠTI SMJER
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Savremeni didaktičko-metodički
tokovi u nastavi |
Doc. Dr Perica Ivanek |
19.06.2024. 03.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
16:00h |
Ocjenjivanje i vrednjovanje učeničkog
dostignuća |
Prof. dr Kojo Simić |
12.06.2024. 17.07.2024. |
Srijeda |
14:00h 12:00h |
Savremeni tokovi metodike
književnosti u razrednoj nastavi |
Prof. dr Kojo Simić |
12.06.2024. 17.07.2024. |
Srijeda |
14:00h 12:00h |
Pedagoška psihologija |
Prof. dr
Refik Ćatić |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Porodična pedagogija |
|
|
|
|
Metodika dopunske i dodatne
nastave |
|
|
|
|
Metodika rada u kombinovanom
odjeljejnu |
Prof. dr Kojo Simić |
12.06.2024. 17.07.2024. |
Srijeda |
14:00h 12:00h |
OBLAST RAZREDNE NASTAVE SA ENGLESKIM JEZIKOM ZA
OSNOVNE ŠKOLE
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Savremeni didaktičko-metodički
tokovi u nastavi |
|
|
|
|
Ocjenjivanje i vrednjovanje
učeničkog dostignuća |
|
|
|
|
Savremeni tokovi metodike
književnosti u razrednoj nastavi |
|
|
|
|
Pedagoška psihologija |
|
|
|
|
Porodična pedagogija |
|
|
|
|
Tvorba riječi u engleskom jeziku |
|
|
|
|
Metodika nastave engleskog jezika |
|
|
|
|
OBLAST RAZREDNE NASTAVE SA DEFEKTOLOGIJOM
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Savremeni didaktičko-metodički
tokovi u nastavi |
|
|
|
|
Ocjenjivanje i vrednjovanje
učeničkog dostignuća |
|
|
|
|
Savremeni tokovi metodike
književnosti u razrednoj nastavi |
|
|
|
|
Pedagoška psihologija |
|
|
|
|
Porodična pedagogija |
|
|
|
|
Logopedski tretman u radu sa
učenicima |
|
|
|
|
Metodički pristup u radu sa djecom
sa posebnim potrebama |
|
|
|
|
OBLAST RAZREDNE NASTAVE SA LIKOVNOM
KULTUROM
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Savremeni didaktičko-metodički
tokovi u nastavi |
|
|
|
|
Ocjenjivanje i vrednjovanje
učeničkog dostignuća |
|
|
|
|
Savremeni tokovi metodike
književnosti u razrednoj nastavi |
|
|
|
|
Pedagoška psihologija |
|
|
|
|
Porodična pedagogija |
|
|
|
|
Opšta estetika |
|
|
|
|
Likovne forme |
|
|
|
|
ISTORIJA
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Psihologija obrazovanja i
vaspitanja |
Prof. dr Nermin Mulaosmanović |
10.06.2024. 08.07.2024. |
Ponedeljak Ponedeljak |
15:00h |
Antička mitologija |
Prof. dr Azem Kožar |
21.06.2024. 18.07.2024. |
Petak Četvrtak |
11:00h |
Moderna istorija Evrope |
Prof. dr Azem Kožar |
21.06.2024. 18.07.2024. |
Petak Četvrtak |
11:00h |
Istorija umjetnosti |
Prof.dr
Ivan Balta |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Istorijsko proučavanje JI Evrope |
Prof. dr Ivan Balta |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Istorija religije |
Prof. dr
Ivan Balta |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Istorija političkih teorija |
Prof. dr Mišo
Kulić |
|
|
|
GEOGRAFIJA
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Terenska nastava geografije |
Prof. dr Tešo Ristić |
15.06.2024. 11.07.2024. |
Subota Četvrtak |
10:30h 11:00h |
Savremena nastavna sredstva u
nastavi geografije |
Prof. dr Tešo Ristić |
15.06.2024. 11.07.2024. |
Subota Četvrtak |
10:30h 11:00h |
Savremeni političko-geografski
problemi |
Prof. dr Tešo Ristić |
15.06.2024. 11.07.2024. |
Subota Četvrtak |
10:30h 11:00h |
Školaska geografija u obrazovnom sistemu* |
Prof. dr
Tešo Ristić |
15.06.2024. 11.07.2024. |
Subota Četvrtak |
10:30h 11:00h |
Razvojnost geografskih pojmova u nastavi geografije* |
Prof. dr Tešo Ristić |
15.06.2024. 11.07.2024. |
Subota Četvrtak |
10:30h 11:00h |
Savremeni
problemi nastave geografije* |
Prof. dr
Stevo Pašalić |
20.06.2024. 13.07.2024. |
Četvrtak Subota |
11:00h |
GIS –
geografski informacioni sistemi* |
Prof. dr
Stevo Pašalić |
20.06.2024. 13.07.2024. |
Četvrtak Subota |
11:00h |
OPŠTE
PRAVO
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Krivično pravo |
Akademik
prof. dr Nedeljko Stanković |
22.06.2024. 18.07.2024. |
Subota Četvrtak |
13:00h |
Građansko pravo |
Prof. dr
Brana Komljenović |
08.06.2024. 27.07.2024. |
Subota |
09:00h |
Upravno pravo |
Doc. dr
Albina Fazlović |
04.06.2024. 09.07.2024. |
Utorak |
13:00h |
Poslovno pravo* |
Prof. dr
Nenad Avramović |
19.06.2024. 10.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
12:00h |
Izvršni postupak* |
Prof. dr
Brana Komljenović |
08.06.2024. 27.07.2024. |
Subota |
09:00h |
Javne finansije* |
Prof. dr
Izet Banda |
10.06.2024. 08.07.2024. |
Ponedeljak |
10:00h |
Saobraćajno pravo* |
Prof. dr
Nenad Avramović |
19.06.2024. 10.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
12:00h |
Forenzika u krivičnom postupku* |
Akademik
prof. dr Nedeljko Stanković |
22.06.2024. 18.07.2024. |
Subota Četvrtak |
13:00h |
FIZIOTERAPIJA
I RADNA TERAPIJA
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Sustav znanosti, školovanje znanstvenika i etika u
znanosti |
Prof. dr Sanda Pribić |
06.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak Četvrtak |
12:00h |
Fizioterapija procjena |
Prof. dr Vera Ilanković |
08.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
11:00h |
Rana rehabilitacija |
Prof. dr Vera Ilanković |
08.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
11:00h |
Upravljanje privatnom fizijatrijskom ustanovom* |
Akademik
prof. dr Rudika Gmajnić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Životni, radni okoliš i održivi ekosistem* |
Akademik
prof. dr Rudika Gmajnić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Fizička invalidnost i porodica* |
Prof. dr Sanda Pribić |
06.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak Četvrtak |
11:00h |
SPORTSKI TRENER
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Kondicijska priprema u sportu |
Prof. dr Branimir Mikić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
13:00h |
Biološko-medicinski aspekti sporta |
Akademik
prof. dr Rudika Gmajnić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Kineziološke transformacije |
Prof. dr Branimir Mikić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
13:00h |
Organizacija i upravljanje u sportu * |
Prof. dr Izudin Tanović |
11.06.2024. 12.07.2024. |
Utorak Petak |
13:00h |
Metodika sportske grane * |
Prof. dr Veselin Bunčić |
|
|
|
Planiranje i programiranje u sportu * |
Prof. dr Izudin Tanović |
12.06.2024. 12.07.2024. |
Srijeda Petak |
11:00h |
Liderstvo u sportu * |
Prof. dr Branimir Mikić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
13:00h |
SANITARNI INŽENJERING
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Sustav znanosti, školovanje znanstvenika i etika u
znanosti |
Prof. dr Sanda Pribić |
|
|
|
Upravljanje otpadom |
Prof.dr Mustafa Burgić |
18.06.2024. 23.07.2024. |
Utorak Utorak |
12:00h |
Ekologija |
Doc.dr Miro
Maksimović |
14.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
11:00h |
Upravljanje privatnom radiološkom ustanovom* |
Akademik
prof. dr Rudika Gmajnić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Životni, radni okoliš i održivi ekosistem* |
Akademik
prof. dr Rudika Gmajnić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
10:00h |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SESTRINSTVO
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Sustav znanosti, školovanje znanstvenika i etika u
znanosti |
Prof. dr Sanda Pribić |
06.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak Četvrtak |
10:00h |
Medicinska sestra/tehničar kao član zdravstvenog
tima |
Akademik
prof. dr Rudika Gmajnić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Organizacija sestrinske struke |
Akademik
prof. dr Rudika Gmajnić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Upravljanje kliničkim odjelom* |
Doc.
dr Nataša Zelinčević Vukajlović |
28.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
14:00h |
Životni, radni okoliš i održivi ekosistem* |
Akademik
prof. dr Rudika Gmajnić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Kako saopštiti lošu vijest* |
Prof. dr Sanda Pribić |
06.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak Četvrtak |
11:00h |
RADIOLOGIJA
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Sustav znanosti, školovanje znanstvenika i etika u
znanosti |
Prof. dr Sanda Pribić |
06.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak Četvrtak |
10:00h |
Psihološki pristup radiološkom bolesniku |
Prof. dr Haris Huseinagić |
04.06.2024. |
Utorak |
14:00h |
Radiološka farmakologija |
Prof. dr Haris Huseinagić |
04.06.2024. |
Utorak |
14:00h |
Upravljanje privatnom radiološkom ustanovom* |
Akademik
prof. dr Rudika Gmajnić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Životni, radni okoliš i održivi ekosistem* |
Akademik
prof. dr Rudika Gmajnić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Nuspojave radioterapije* |
Doc.
Dr Alma Halilčević Terzić |
11.06.2024. |
Utorak |
11:00h |
INŽENJERSKA
INFORMATIKA
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Projektovanje računarskih mreža |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
Internet tehnologije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Multimedijalni sistemi |
Prof. dr Halid Žigić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Osnovi analize i Sistema |
Prof. dr Halid Žigić |
22.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
12:00h |
Programski jezici |
Prof. dr
Marija Habijan |
28.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
12:00h |
Telekomunikacije |
Prof. dr Halid Žigić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Vjerovatnoća i statistika |
Prof. dr
Sead Rešić |
18.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
10:00h |
INDUSTRIJSKO
INŽENJERSTVO
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Upravljanje tehničkim sistemima |
Prof. dr Slobodan Manojlović |
14.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
13:30h |
Tehnologija obrade proizvoda |
Doc. Dr Nurdin Čehajić |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
11:00h |
Upravljački informacioni sistemi |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
Upravljanje projektima* |
Prof. dr Lenart Đerđ |
13.06.2024. 16.07.2024. |
Četvrtak Utorak |
10:00h |
Projektovanje proizvodnih sistema* |
Doc. dr Nurdin Ćehajić |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
11:00h |
Automatizacija procesa rada* |
Prof. dr Nenad Kapor |
13.06.2024. 11.07.2024. |
Četvrtak |
16:00h |
Materijali u inženjerstvu* |
Doc. Dr Nurdin Čehajić |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
11:00h |
SAOBRAĆAJ
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Menadžment ljudskih resursa |
Prof. dr Hariz Agić |
08.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
13:00h |
Globalne komunikacije |
Prof. dr Halid Žigić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Dinamika vozila |
Prof. dr Nenad Kapor |
13.06.2024. 11.07.2024. |
Četvrtak |
16:00h |
Tehnologija špedicije* |
Doc. dr
Stevo Stević |
15.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
09:00h |
Međunarodni saobraćaj* |
Prof. dr
Miodrag Tojagić |
|
|
|
Skladištenje podataka* |
Prof.dr Halid Žigić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Krivična djela u saobraćaju * |
Akademik
prof. dr Nedeljko Stanković |
22.06.2024. 18.07.2024. |
Subota Četvrtak |
13:00h |
GEODEZIJA
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Geodetski premjer |
Prof. dr Gligorije Perović |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
09:00h |
WEB GIS |
Prof. dr Mile Petrović |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
15:00h |
Procjena vrijednosti građevinskih objekata |
Prof. dr Lenart Đerđ |
13.06.2024. 16.07.2024. |
Četvrtak Utorak |
10:00h |
Elektronika u geodeziji* |
Prof. dr
Mile Petrović |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
15:00h |
Digitalna kartografija* |
Prof. dr
Mile Petrović |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
15:00h |
Organizacija geodetskih radova* |
Prof. dr Gligorije Perović |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
09:00h |
Globalna geodezija* |
Prof. dr Gligorije Perović |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
09:00h |
ELEKTROENERGETIKA
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Elektroenergetski sistemi |
Prof. dr Halid Žigić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Energetska elektronika |
Prof. dr Željko Hederić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
15:00h |
Obnovljivi izvori električne energije |
Prof. dr Slobodan Manojlović |
14.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
13:30h |
Osnovi analize i sistema* |
Prof. dr Halid Žigić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Pouzdanost sistema* |
Prof. dr Željko Hederić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
13:00h |
Tehnika visokog napona* |
|
|
|
|
Inteligentni sistemi* |
Prof. dr
Željko Hederić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
16:00h |
GRAĐEVINARSTVO
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Menadžment tehnologija građenja |
Prof. dr Lenart Đerđ |
12.06.2024. 03.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
10:00h |
Betonske konstrukcije inženjerskog objekta |
Prof.dr Lenart Đerđ |
12.06.2024. 03.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
10:00h |
Konstrukcije |
Prof.dr Lenart Đerđ |
12.06.2024. 03.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
10:00h |
Trajnost i procjena stanja betonskih
konstrukcija* |
Prof. dr Lenart Đerđ |
13.06.2024. 16.07.2024. |
Četvrtak Utorak |
10:00h |
Metalni mostovi* |
Prof.dr Lenart Đerđ |
12.06.2024. 03.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
10:00h |
Seizmička analiza konstrukcija* |
Prof.dr Lenart Đerđ |
12.06.2024. 03.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
10:00h |
Projektovanje visokih zgrada* |
Prof.dr Lenart Đerđ |
12.06.2024. 03.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
10:00h |
PUTEVI, ŽELJEZNICE I AERODROMI
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Menadžment tehnologija građenja |
Prof.
Dr Lenart Đerđ |
12.06.2024. 03.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
10:00h |
Projektovanje gradskih saobraćajnica |
Prof. dr Mladen Dobrić |
14.06.2024. 04.07.2024. |
Petak Četvrtak |
12:00h 10:30h |
Upravljanje putnim mrežama |
Prof. dr Budimir Tojagić |
|
|
|
Betonski mostovi |
|
|
|
|
Metalni mostovi |
|
|
|
|
Upravljanje mostovima |
Prof.dr Lenart Đerđ |
12.06.2024. 03.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
10:00h |
Saobraćajni tuneli |
Doc. dr
Almir Šabović |
10.06.2024. 02.07.2024. |
Ponedeljak Utorak |
11:00h 10:00h |
MEHATRONIKA
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Mehatronika |
Prof.
dr Nurdin Ćehajić |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
11:00h |
Primjena senzora i aktuatora |
|
|
|
|
Upravljanje sredstvima mehanizacije |
Prof. dr Zlatko Kovačević |
06.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak |
10:00h |
Inteligentni sistemi* |
Prof. dr Halid Žigić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Automatsko upravljanje* |
Prof. dr Halid Žigić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
10:00h |
Robotika* |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
Mehatronika motornih vozila* |
Prof. dr
Nenad Kapor |
13.06.2024. 11.07.2024. |
Četvrtak |
16:00h |
POLJOPRIVREDA
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Bioinženjering |
Doc.
dr Darko Manjenčić |
15.06.2024. 06.07.2024. |
Subota |
13:00h |
Agroekologija I biljna proizvodnja |
Prof.
Dr Petar Stevanović |
03.06.2024. 12.07.2024. |
Ponedeljak Petak |
11:00h 10:00h |
Održiva poljoprivreda |
Prof.
Dr Petar Stevanović |
03.06.2024. 12.07.2024. |
Ponedeljak Petak |
11:00h 10:00h |
Tehnologija prerade poljoprivrednih
proizvoda |
|
|
|
|
Korovi i njihovo suzbijanje |
|
|
|
|
Oplemenjivanje I reprodukcija životinja |
|
|
|
|
Tržište I marketing poljoprivrednih proizvoda |
|
|
|
|
SOCIJALNI
RAD
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Socijalni rad u porodici |
Akademik
prof. dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Zlostavljanje i zanemarivanje djece |
Akademik
prof. dr Nedeljko Stanković |
22.06.2024. 18.07.2024. |
Subota Četvrtak |
13:00h |
Akademsko pisanje sa kancelarijskim
poslovanjem |
Akademik
prof. dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Socijalni rad i prevencija delikvencije mladih* |
Akademik
prof. dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Psihološki pristup invalidnom
bolesniku* |
Akademik
prof. dr Rudika Gmajnić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
10:00h |
Socijalna politika* |
Akademik
prof. dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
POLITOLOGIJA
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Spoljnopolitička analiza |
Prof. dr
Kemal Brkić |
10.06.2024. 01.07.2024. |
Ponedeljak |
10:00h |
Komunikacijske teorije i modeli |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Osnovi spoljne politike |
Prof. dr
Kemal Brkić |
10.06.2024. 01.07.2024. |
Ponedeljak |
10:00h |
Liderstvo* |
|
|
|
|
Geopolitika* |
Akademik
prof. dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |
Savremeno djelovanje međunarodnih
organizacija* |
|
|
|
|
Mediji i društvo |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
09:30h |