STUDIJSKI PROGRAM
AUTOMATIKA I ROBOTIKA
*NAPOMENE - Sve izmjene
vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
Student
ima pravo da polaže samo jedan izborni predmet
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
20.06.2024. 18.07.2024. |
Četvrtak |
10:00h |
|
Matematika vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Elektrotehnika I |
Prof. dr Halid Žigić |
14.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
11:00h |
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr Valentina Budinčić |
11.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
11:00h |
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
07.06.2024. 01.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
13:30h 13:00h |
|
II SEMESTAR |
|||||
Matematika II |
Prof. dr Sead Rešić |
18.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
10:00h |
|
Matematika II
vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Osnovi informatike |
Prof. dr
Halid Žigić |
13.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak |
13:00h |
|
Elektrotehnika II |
Prof. dr Halid Žigić |
13.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak |
10:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Tehnička mehanika
* |
Doc. dr
Srđan Marinković |
12.06.2024. 17.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
17:00h |
|
Interakcija čovjek
računar * |
Prof. dr Halid Žigić |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
10:00h |
|
Opšta fizika I * |
Prof. dr Hrustem
Samilhodžić |
07.06.2024. 11.07.2024. |
Petak Četvrtak |
11:00h 12:00h |
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Matematika III |
Prof. dr Radoslav Galić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
10:00h |
|
Matematika III
vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Električna kola |
Prof. dr Dejan Miljanović |
08.06.2024. 16.07.2024. |
Utorak |
12:00h |
|
Strani jezik II-Engleski jezik II |
Prof. dr Valentina Budinčić |
11.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
11:00h |
|
Strani jezik II-Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
07.06.2024. 01.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
13:30h 13:00h |
|
IV SEMESTAR |
|||||
Osnovi mehatronike |
Doc. dr Nurdin
Čehajić |
22.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
10:00h |
|
Električna
mjerenja |
Prof. dr Halid Žigić |
14.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
14:00h |
|
Osnovi
programiranja |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Opšta fizika II * |
Doc.dr Alija Muhibić |
15.06.2024. 20.07.2024. |
Subota |
14:00h |
|
Mikroračunarski
sistemi * |
Prof. dr Dejan Miljanović |
08.06.2024. 16.07.2024. |
Utorak |
12:00h |
|
Baze podataka * |
Prof. dr Edis Mekić |
14.06.2024. 06.07.2024. |
Petak Subota |
09:30h 15:00h |
|
V
i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Vještačka
inteligencija |
Doc. dr Zijad Havić |
14.06.2024. |
Petak |
09:00h |
|
Elektrotehnički
materijali |
Prof.dr Halid Žigić |
20.06.2024. 11.07.2024. |
Četvrtak |
10:00h |
|
Robotika |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
VI SEMESTAR |
|||||
Signali i sistemi |
Prof. dr Irena Galić |
28.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
12:00h |
|
Primjenjena
digitalna elektronika |
Prof. dr Dejan Miljanović |
08.06.2024. 16.07.2024. |
Utorak |
12:00h |
|
Mobilne i bežične
komunikacije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
12:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Internet
tehnologije * |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
22.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
10:00h |
|
Tehničko crtanje
sa nacrtnom geometrijom * |
Prof. dr Slobodan Manojlović |
14.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
13:30h |
|
Arhitektura
računarskih sistema i mreža |
Prof.
dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII
SEMESTAR |
|||||
Industrijski
roboti |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
Programiranje u
robotici |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
Digitalni sistemi
automatskog upravljanja |
Prof.dr Halid Žigić |
20.06.2024. 11.07.2024. |
Četvrtak |
12:00h |
|
VIII
SEMESTAR |
|||||
Projektovanje
robotskih sistema |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|
Stručna
praksa |
Prof. dr Halid Žigić |
Studenti su dužni predati svoje dnevnike
rada o obavljenoj stručnoj praksi dekanu fakulteta. |
|
||
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Operativni sistemi
* |
Prof.
dr Goran Popović |
08.06.2024. 06.07.2024. |
Subota Subota |
10:00h 14:00h |
|
Softverski
inženjering * |
Prof. dr Goran Popović |
08.06.2024. 06.07.2024. |
Subota Subota |
10:00h 14:00h |
|
Praktikum iz
robotike * |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 11.07.2024. |
Srijeda Četvrtak |
12:00h 12:00h |
|