DAN OTVORENIH VRATA EVROPSKOG UNIVERZITETA „KALLOS“ TUZLA

Evropski univerzitet „Kallos“ Tuzla u srijedu, 17.05.2017. godine, organizuje za buduće studente Dan otvorenih vrata. Očekujemo dolazak maturanata iz Tuzlanskog kantona, drugih kantona i opština, kao i Brčko distrikta. Svečani prijem budućih studenata održaće se u Velikom amfiteatru Univerziteta s početkom u 11.00 časova.

Pored zvaničnika Tuzlanskog kantona i Grada Tuzla, koji će se obratiti skupu, zadovoljstvo nam je najaviti i predavanje koje će tog dana održati komandant NATO štaba u Sarajevu, brigadna generalica Giselle M. Wilz, a na temu: Evroatlantske integracije – budućnost BiH.

Pozivamo Vas da prisustvujete ovom prijemu i tako uveličate ovaj događaj.

U Tuzli, 13.05.2017. godine,

S poštovanjem,

V. D. R E K T O R

Akademik prof. d. Nedeljko Stanković

Obavještenje za javnost 13.05.2017. godine

1.

Obavještava se javnost da se magistarska teza pod nazivom Ortodontsko – hirurška terapija palatinalno impaktiranih očnjaka, kandidatkinje Tijane Kašanski, studentice integrisanih magistarskih studija na Fakultetu zdravstvenih nauka, studijski program Stomatologija, stavlja na uvid javnosti u trajanju od 15 dana od dana objavljivanja i može se pročitati u biblioteci Evropskog univerziteta Brčko distrikt, na adresi Bijeljinska cesta broj 72-74.